Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Galapagos
ISIN: BE0003818359
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Galapagos Sprinter BEST Long 5140,841,995,1251,002,231,0019-01
ING Galapagos Sprinter BEST Long 5536,871,995,7155,002,471,0019-01
ING Galapagos Sprinter BEST Long 58.533,502,006,3558,502,721,0019-01
ING Galapagos Sprinter BEST Long 61.430,542,007,0161,402,981,0019-01
ING Galapagos Sprinter BEST Long 79.5712,481,9918,9779,577,271,0019-01
ING Galapagos Sprinter BEST Short 95.254,92-1,95-28,3895,2518,291,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 35.958,752,003,5235,901,551,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 4154,032,003,8441,001,691,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 43.252,092,003,9943,201,751,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 46.449,112,004,2546,401,861,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 48.747,021,994,4248,701,941,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 53.842,461,994,9253,802,151,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 56.440,001,995,2456,402,281,0019-01
ING Galapagos Sprinter Long 62.234,722,006,1162,202,621,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 17:32
meer...