Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Gemalto
ISIN: NL0000400653
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Gemalto Sprinter BEST Long 27.0322,810,000,0027,032,171,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Long 28.4421,410,000,0028,442,311,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Long 29.9219,900,000,0029,922,491,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Long 31.4318,510,000,0031,432,671,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Short 56.97,72-0,01-0,1356,906,401,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Short 65.8916,71-0,01-0,0665,892,961,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Short 70.9321,75-0,01-0,0570,932,281,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Short 76.3427,17-0,01-0,0476,341,821,0019-01
ING Gemalto Sprinter BEST Short 82.1832,99-0,02-0,0682,181,501,0019-01
ING Gemalto Sprinter Long 30.121,570,000,0030,102,291,0019-01
ING Gemalto Sprinter Short 67.123,06-0,01-0,0467,102,151,0019-01
ING Gemalto Sprinter Short 73.930,33-0,02-0,0773,901,631,0019-01
ING Gemalto Sprinter Short 89.547,18-0,02-0,0489,501,051,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 21-01
meer...