Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Heineken
ISIN: NL0000009165
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP HEINK TL 38.252,3838,201,6735,511,0018-01
BNP HEINK TL 43.547,4943,501,8440,401,0018-01
BNP HEINK TL 48.742,700,080,1948,702,0545,281,0009:05
BNP HEINK TL 52.639,0052,602,2448,891,0018-01
BNP HEINK TL 58.633,550,080,2458,602,6054,431,0009:05
BNP HEINK TL 59.5128,940,080,2859,513,0659,511,0009:05
BNP HEINK TL 62.729,650,080,2762,702,9458,331,0009:05
BNP HEINK TL 64.827,720,080,2964,803,1460,261,0009:05
BNP HEINK TL 65.722,730,070,3165,703,8865,701,0009:05
BNP HEINK TL 66.925,770,080,3166,903,3862,211,0009:05
BNP HEINK TL 67.8120,640,080,3967,814,2967,811,0009:05
BNP HEINK TL 69.8618,590,070,3869,864,7669,861,0009:05
BNP HEINK TL 70.122,800,080,3570,103,8165,181,0009:05
BNP HEINK TL 73.120,030,080,4073,104,3267,951,0009:05
BNP HEINK TL 73.9614,490,070,4973,966,1073,961,0009:05
BNP HEINK TL 7612,450,080,6576,007,1176,001,0009:05
BNP HEINK TL 77.116,260,080,4977,105,3071,721,0009:05
BNP HEINK TL 78.0410,410,070,6878,048,5078,041,0009:05
BNP HEINK TL 79.713,900,080,5879,706,1874,081,0009:05
BNP HEINK TL 80.078,380,070,8480,0710,5680,071,0009:05
BNP HEINK TL 81.112,550,070,5681,106,8275,431,0009:05
BNP HEINK TL 82.086,370,071,1182,0813,9082,081,0009:05
BNP HEINK TL 82.382,3076,551,00
BNP HEINK TL 82.611,160,080,7282,607,6476,821,0009:05
BNP HEINK TL 84.064,470,163,7184,0620,2384,061,0009:10
BNP HEINK TL 84.19,750,070,7284,108,6978,231,0009:05
BNP HEINK TL 85.78,340,080,9785,7010,1079,641,0009:05
BNP HEINK TL 86.062,390,083,4686,0637,3086,061,0009:05
BNP HEINK TL 87.16,7987,1013,8980,951,0015-01
BNP HEINK TS 100.120,34-0,07-0,34100,104,44108,281,0009:05
BNP HEINK TS 102.2414,77-0,07-0,47102,245,96102,241,0009:05
BNP HEINK TS 103.223,67-0,07-0,29103,203,81111,611,0009:05
BNP HEINK TS 103.3420,07103,344,17103,341,0022-09
BNP HEINK TS 103.526,27103,503,21111,841,0008-12
BNP HEINK TS 88.47,4588,4011,8795,531,0005-01
BNP HEINK TS 90.873,30-0,17-4,9090,8725,6290,871,0010:18
BNP HEINK TS 91.210,68-0,07-0,6591,208,6398,621,0009:05
BNP HEINK TS 93.86,33-0,07-1,0993,8013,8593,801,0009:05
BNP HEINK TS 94.213,90-0,07-0,5094,206,57101,841,0009:05
BNP HEINK TS 96.278,80-0,07-0,7996,279,9996,271,0009:05
BNP HEINK TS 97.217,14-0,06-0,3597,205,30105,081,0009:05
BNP HEINK TS 99.2411,77-0,07-0,5999,247,4899,241,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Heineken Sprinter BEST Long 39.3549,030,080,1639,351,781,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 41.6746,700,080,1741,671,871,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 44.0244,350,080,1844,021,971,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 46.4841,890,080,1946,482,081,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 49.0339,340,080,2049,032,211,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 51.6936,680,080,2251,692,371,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 54.4933,880,080,2454,492,571,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 57.4230,950,080,2657,422,811,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 60.527,870,070,2560,503,111,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 63.7424,640,080,3363,743,521,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 67.0721,300,080,3867,074,061,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 70.517,930,080,4570,504,801,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 74.114,320,080,5674,105,981,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 77.8910,500,070,6777,898,081,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 81.826,510,081,2481,8212,771,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Long 85.912,610,072,7685,9129,321,0009:05
ING Heineken Sprinter BEST Short 94.937,53-0,06-0,7994,9311,561,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 10.578,200,080,1010,501,121,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 19.969,570,080,1219,901,261,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 27.762,310,080,1327,701,401,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 37.353,350,080,1537,301,641,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 39.551,300,080,1639,501,701,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 4645,250,080,1846,001,931,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 49.541,960,070,1749,502,081,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 53.338,450,080,2153,302,271,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 57.434,690,080,2357,402,511,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 61.730,670,070,2361,702,831,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 66.226,460,080,3066,203,281,0009:05
ING Heineken Sprinter Long 81.212,460,070,5681,206,841,0009:05
ING Heineken Sprinter Short 9211,47-0,07-0,6192,007,611,0009:05
ING HEINK SPL 77.66
ING HEINK SPS 101.614,16-0,07-0,4909:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB HEINK 71TL 0318Z3,5371,004,9971,005,0018-01
CB HEINK 79TL 0318Z1,9379,009,1079,005,0018-01
CB HEINK 100TS 0318Z2,54100,006,76100,005,0018-01
CB HEINK100.4TS OPENZ2,55100,396,76100,395,0018-01
CB HEINK52.63TL OPENZ35,6652,632,4652,631,0018-01
CB HEINK57.69TL OPENZ30,5657,692,8857,691,0018-01
CB HEINK61.14TL OPENZ27,1561,143,2461,141,0018-01
CB HEINK62.04TL OPENZ26,2562,043,3562,041,0018-01
CB HEINK65.11TL OPENZ23,1865,113,7965,111,0018-01
CB HEINK70.08TL OPENZ3,6570,084,8170,085,0018-01
CB HEINK75.06TL OPENZ2,6675,066,6375,065,0018-01
CB HEINK81.04TL OPENZ1,4681,0412,0381,045,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT HEINK TL 49.414,1349,412,1446,9510,0018-01
CT HEINK TL 49.48013,9349,482,2849,4810,0018-01
CT HEINK TL 56.6234,5256,622,5753,801,0018-01
CT HEINK TL 58.6932,5458,692,7255,771,0018-01
CT HEINK TL 58.904929,8558,903,0258,901,0018-01
CT HEINK TL 59.01422,9559,013,0359,0110,0018-01
CT HEINK TL 59.153,2159,152,7656,2010,0018-01
CT HEINK TL 60.981327,7760,983,2560,981,0018-01
CT HEINK TL 62.854425,9062,853,4962,851,0018-01
CT HEINK TL 63.992,7563,993,2360,8010,0018-01
CT HEINK TL 63.996724,7664,003,6664,001,0018-01
CT HEINK TL 64.18822,4564,193,6864,1910,0018-01
CT HEINK TL 64.532621,5364,534,0664,531,0004-07
CT HEINK TL 64.5624,5464,563,5261,311,0004-07
CT HEINK TL 69.512,2369,513,9966,0510,0018-01
CT HEINK TL 69.58251,9269,584,7669,5810,0018-01
CT HEINK TL 74.51,7574,505,0970,7810,0018-01
CT HEINK TL 74.58591,4274,596,5274,5910,0018-01
CT HEINK TL 80.171,2180,177,3976,1810,0018-01
CT HEINK TL 80.21710,8580,2211,1880,2210,0018-01
CT HEINK TS 108.42812,12108,434,33108,4310,0018-01
CT HEINK TS 93.021,0493,028,7898,1410,0018-01
CT HEINK TS 93.33570,6193,3416,8393,3410,0018-01
CT HEINK TS 96.691,4396,696,33102,0110,0018-01
CT HEINK TS 97.09230,9897,099,8097,0910,0018-01
CT HEINK TS 99.63681,2499,647,6499,6410,0018-01
CT HEINK48.16TL TL 46.868642,0946,872,1346,871,0007-06
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 567.29
+ / - +0.14%
AEX567,34arrow0,15% 10:45
AMX855,88arrow0,41% 10:45
ASCX1086,84arrow0,04% 10:45
BEL-204150,98arrow0,22% 10:45
FTSE 1007702,73arrow0,02% 10:29
CAC-405520,60arrow0,47% 10:45
SMI9486,15arrow0,36% 10:29
meer...

Meest Bekeken

meer