Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
ING Groep
ISIN: NL0011821202
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS ING TL 2.6114,352,611,192,431,0022-01
GS ING TL 3.8913,153,891,313,621,0022-01
GS ING TL 4.6712,424,671,394,341,0022-01
GS ING TL 6.2410,966,241,615,801,0022-01
GS ING TL 6.5410,686,541,656,081,0022-01
GS ING TL 6.9210,336,921,726,441,0022-01
GS ING TL 7.0210,237,021,746,531,0022-01
GS ING TL 7.319,967,311,796,801,0022-01
GS ING TL 7.419,867,411,816,901,0022-01
GS ING TS 16.521,8016,526,2817,831,0010-01
GS ING TS 171,5617,005,1818,351,0022-01
GS ING TS 19.053,7619,052,9720,561,0022-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP ING TL 10.057,23-0,11-1,5010,052,349,351,0009:05
BNP ING TL 10.1676,57-0,12-1,7910,172,5910,171,0009:05
BNP ING TL 10.566,51-0,36-5,2410,562,519,821,0014:18
BNP ING TL 10.6846,04-0,11-1,7910,682,8310,681,0009:05
BNP ING TL 11.076,29-0,11-1,7211,072,7110,291,0009:05
BNP ING TL 11.1995,28-0,37-6,5511,203,1011,201,0014:46
BNP ING TL 11.575,62-0,30-5,0711,572,9410,771,0012:21
BNP ING TL 11.7154,85-0,29-5,6411,723,4311,721,0011:45
BNP ING TL 12.085,09-0,37-6,7812,083,2111,231,0013:34
BNP ING TL 12.234,52-0,11-2,3812,233,8412,231,0009:05
BNP ING TL 12.564,75-0,26-5,1912,563,5211,681,0010:32
BNP ING TL 12.7413,82-0,29-7,0612,744,3812,741,0011:58
BNP ING TL 13.074,16-0,37-8,1713,073,9312,161,0014:02
BNP ING TL 13.2523,33-0,28-7,7613,255,0713,251,0012:00
BNP ING TL 13.573,67-0,40-9,8313,574,4212,621,0014:53
BNP ING TL 13.7612,80-0,28-9,0913,766,0613,761,0011:48
BNP ING TL 14.093,28-0,30-8,3814,095,1013,111,0012:57
BNP ING TL 14.2692,21-0,38-14,6714,277,4114,271,0014:18
BNP ING TL 14.582,75-0,37-11,8614,585,9513,571,0013:22
BNP ING TL 14.7731,70-0,38-18,2714,779,6514,771,0014:31
BNP ING TL 15.092,30-0,36-13,5315,097,1514,031,0014:02
BNP ING TL 15.2741,20-0,38-24,0515,2713,7115,271,0014:36
BNP ING TL 15.581,81-0,39-17,7315,588,9614,491,0014:35
BNP ING TL 16.071,37-0,37-21,2616,0711,9814,951,0013:28
BNP ING TL 313,963,001,202,731,0022-01
BNP ING TL 3.213,733,201,222,961,0022-01
BNP ING TL 3.613,393,601,253,301,0022-01
BNP ING TL 3.913,073,901,293,621,0022-01
BNP ING TL 4.312,704,301,323,991,0022-01
BNP ING TL 4.612,494,601,354,201,0022-01
BNP ING TL 512,055,001,404,641,0022-01
BNP ING TL 5.2811,67-0,11-0,935,281,434,911,0009:05
BNP ING TL 5.511,645,501,455,051,0022-01
BNP ING TL 611,206,001,515,491,0022-01
BNP ING TL 6.26510,47-0,11-1,046,271,606,271,0009:05
BNP ING TL 6.510,686,501,586,011,0022-01
BNP ING TL 7.110,147,101,676,551,0022-01
BNP ING TL 7.39,87-0,11-1,107,301,706,711,0009:05
BNP ING TL 7.8418,65-0,36-4,007,841,897,841,0014:15
BNP ING TL 8.278,89-0,11-1,228,271,897,691,0009:05
BNP ING TL 8.788,41-0,11-1,298,782,008,171,0009:05
BNP ING TL 9.297,67-0,38-4,729,292,138,641,0014:48
BNP ING TL 9.557,70-0,11-1,419,552,208,881,0009:05
BNP ING TL 9.6497,08-0,11-1,539,652,409,651,0009:05
BNP ING TS 15.8710,2515,8766,1115,871,0005-01
BNP ING TS 16.781,580,128,2216,788,9218,141,0009:05
BNP ING TS 16.8280,430,1238,7116,8323,9916,831,0009:05
BNP ING TS 17.662,530,114,5517,665,8719,091,0009:05
BNP ING TS 17.7991,660,3829,6917,809,8917,801,0014:53
BNP ING TS 18.23,110,124,0118,204,8619,671,0009:05
BNP ING TS 18.2891,890,126,7818,297,6218,291,0009:05
BNP ING TS 18.733,680,123,3718,734,1520,241,0009:05
BNP ING TS 18.785,0118,783,4020,291,0024-11
BNP ING TS 18.7852,640,3716,3018,796,2018,791,0014:41
BNP ING TS 19.234,220,122,9319,233,6520,781,0009:05
BNP ING TS 19.6743,270,113,4819,674,6319,671,0009:05
BNP ING TS 20.1743,770,113,0120,174,0620,171,0009:05
BNP ING TS 20.2554,7720,263,3120,261,0008-12
BNP ING TS 20.6754,270,112,6420,683,6120,681,0009:05
BNP ING TS 20.7795,6620,782,7720,781,0024-11
BNP ING TS 21.1764,780,122,5821,183,2421,181,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING ING Sprinter BEST Long 10.0336,64-0,12-1,7810,032,551,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 10.3556,31-0,11-1,7110,362,691,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 10.6856,02-0,11-1,7910,692,831,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 11.0275,41-0,36-6,2411,033,011,0014:11
ING ING Sprinter BEST Long 11.3785,30-0,11-2,0311,383,231,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 11.744,98-0,12-2,3511,743,451,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 12.1134,57-0,12-2,5612,113,771,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 12.4973,96-0,38-8,7612,504,091,0013:32
ING ING Sprinter BEST Long 12.8933,66-0,22-5,6712,894,641,0009:57
ING ING Sprinter BEST Long 13.33,12-0,38-10,8613,305,201,0014:45
ING ING Sprinter BEST Long 13.7192,82-0,26-8,4413,726,001,0011:02
ING ING Sprinter BEST Long 14.1522,49-0,12-4,6014,157,261,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 14.5851,80-0,37-17,0514,598,971,0013:25
ING ING Sprinter BEST Long 15.0231,40-0,38-21,3515,0211,501,0013:45
ING ING Sprinter BEST Long 15.4740,99-0,30-23,2615,4717,561,0012:54
ING ING Sprinter BEST Long 3.70412,95-0,11-0,843,701,281,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 3.98712,67-0,11-0,863,991,311,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 4.28612,36-0,11-0,884,291,351,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 4.90511,74-0,11-0,934,911,421,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 5.23511,41-0,11-0,955,241,461,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 5.58311,11-0,12-1,075,581,501,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 5.94810,73-0,11-1,015,951,561,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 6.33210,36-0,12-1,156,331,611,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 6.7359,95-0,11-1,096,741,681,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 7.1589,48-0,11-1,157,161,771,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 7.6039,02-0,12-1,317,601,861,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 8.0298,66-0,11-1,258,031,941,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 8.4778,21-0,11-1,328,482,051,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 8.9367,75-0,11-1,408,942,171,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 9.4167,27-0,11-1,499,422,321,0009:05
ING ING Sprinter BEST Long 9.726,99-0,12-1,699,722,421,0009:05
ING ING Sprinter Long 0.815,91-0,12-0,750,801,041,0009:05
ING ING Sprinter Long 1.415,39-0,12-0,771,401,081,0009:05
ING ING Sprinter Long 10.17,50-0,11-1,4510,102,251,0009:05
ING ING Sprinter Long 10.47,22-0,11-1,5010,402,341,0009:05
ING ING Sprinter Long 10.76,89-0,12-1,7110,702,461,0009:05
ING ING Sprinter Long 11.16,58-0,11-1,6411,102,581,0009:05
ING ING Sprinter Long 11.85,92-0,11-1,8211,802,881,0009:05
ING ING Sprinter Long 12.25,59-0,12-2,1012,203,051,0009:05
ING ING Sprinter Long 12.65,21-0,12-2,2512,603,291,0009:05
ING ING Sprinter Long 134,84-0,12-2,4213,003,551,0009:05
ING ING Sprinter Long 13.84,08-0,12-2,8613,804,251,0009:05
ING ING Sprinter Long 14.33,44-0,35-9,2314,304,751,0013:05
ING ING Sprinter Long 15.12,88-0,11-3,6815,106,191,0009:05
ING ING Sprinter Long 15.62,47-0,11-4,2615,607,361,0009:05
ING ING Sprinter Long 214,83-0,12-0,802,001,121,0009:05
ING ING Sprinter Long 2.614,20-0,11-0,772,601,171,0009:05
ING ING Sprinter Long 2.914,01-0,12-0,852,901,191,0009:05
ING ING Sprinter Long 3.113,78-0,11-0,793,101,211,0009:05
ING ING Sprinter Long 3.413,55-0,11-0,813,401,231,0009:05
ING ING Sprinter Long 3.713,26-0,11-0,823,701,251,0009:05
ING ING Sprinter Long 412,99-0,12-0,924,001,281,0009:05
ING ING Sprinter Long 4.312,76-0,11-0,854,301,301,0009:05
ING ING Sprinter Long 4.612,46-0,11-0,884,601,341,0009:05
ING ING Sprinter Long 4.912,17-0,11-0,904,901,371,0009:05
ING ING Sprinter Long 5.211,85-0,11-0,925,201,411,0009:05
ING ING Sprinter Long 5.611,52-0,12-1,035,601,451,0009:05
ING ING Sprinter Long 611,19-0,11-0,976,001,491,0009:05
ING ING Sprinter Long 6.410,82-0,12-1,106,401,541,0009:05
ING ING Sprinter Long 6.810,43-0,12-1,146,801,601,0009:05
ING ING Sprinter Long 7.210,05-0,11-1,087,201,671,0009:05
ING ING Sprinter Long 7.69,67-0,12-1,237,601,731,0009:05
ING ING Sprinter Long 8.19,28-0,11-1,178,101,811,0009:05
ING ING Sprinter Long 8.58,88-0,11-1,228,501,891,0009:05
ING ING Sprinter Long 8.88,62-0,12-1,378,801,951,0009:05
ING ING Sprinter Long 9.18,35-0,12-1,429,102,011,0009:05
ING ING Sprinter Long 9.48,10-0,11-1,349,402,081,0009:05
ING ING Sprinter Long 9.77,79-0,12-1,529,702,161,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB ING 12TL 0318Z4,8012,003,7012,001,0022-01
CB ING 13TL 0318Z3,8113,004,7913,001,0022-01
CB ING 18TS 0318Z1,550,1813,1418,009,2218,001,0009:07
CB ING 13.6TL OPENZ3,1913,605,8313,601,0022-01
CB ING 14.1TL OPENZ2,6914,107,1014,101,0022-01
CB ING 14.5TL 0318Z2,01-0,30-12,9914,508,5514,501,0010:39
CB ING 14.5TL 1217Z0,2814,500,0014,501,0007-09
CB ING 19.5TS 0318Z2,8619,504,9919,501,0022-01
CB ING 6.71TL OPENZ10,076,711,696,711,0022-01
CB ING FL 5147,835,001,0022-01
CB ING FS -57,69-5,001,0022-01
CB ING TL 10.576,5010,572,6810,251,0022-01
CB ING TL 11.65,5011,603,2011,251,0022-01
CB ING TL 12.624,5112,623,9712,241,0022-01
CB ING TL 13.653,5113,655,2513,231,0022-01
CB ING TL 14.672,12-0,39-15,5414,677,7014,231,0014:08
CB ING TL 15.6915,6914,5815,231,00
CB ING TL 8.528,498,522,028,261,0022-01
CB ING TL 9.547,509,542,309,251,0022-01
CB ING TS 17.921,8017,927,4218,491,0022-01
CB ING 10.12TL OPENZ6,6610,122,6010,121,0022-01
CB ING 10.61TL OPENZ6,1710,612,8310,611,0022-01
CB ING 11.11TL OPENZ5,6611,113,1011,111,0022-01
CB ING 11.61TL OPENZ5,1711,613,4211,611,0022-01
CB ING 12.12TL OPENZ4,6712,123,8212,121,0022-01
CB ING 12.61TL OPENZ4,1712,614,3212,611,0022-01
CB ING 13.11TL OPENZ3,6813,114,9813,111,0022-01
CB ING 14.59TL OPENZ2,2014,598,9714,591,0022-01
CB ING 15.08TL OPENZ1,31-0,39-22,9415,0812,3715,081,0014:26
CB ING 15.58TL OPENZ0,77-0,41-34,7515,5820,4115,581,0014:53
CB ING 16.07TL OPENZ0,3316,0745,3616,071,0014:53
CB ING 17.62TS OPENZ1,320,3434,6917,6211,9217,621,0012:08
CB ING 19.12TS OPENZ2,4619,125,7119,121,0022-01
CB ING 7.884TL OPENZ8,907,881,927,881,0022-01
CB ING 8.295TL OPENZ8,488,292,028,291,0022-01
CB ING 8.708TL OPENZ8,078,712,138,711,0022-01
CB ING 9.097TL OPENZ6,810,000,000,001,0008-01
CB ING 9.617TL OPENZ7,169,622,419,621,0022-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT ING TL 10.496,7510,492,5810,021,0022-01
CT ING TL 10.58846,2010,592,8310,591,0022-01
CT ING TL 11.55,7811,503,0310,991,0022-01
CT ING TL 11.60234,94-0,24-4,6311,603,4311,601,0009:45
CT ING TL 12.09634,6912,103,8212,101,0022-01
CT ING TL 12.464,8612,463,6611,911,0022-01
CT ING TL 12.56714,06-0,16-3,7912,574,2912,571,0009:05
CT ING TL 13.07213,7213,074,9513,071,0022-01
CT ING TL 13.443,9213,444,6312,851,0022-01
CT ING TL 13.55562,90-0,33-10,2213,565,7913,561,0012:17
CT ING TL 14.06012,7314,067,0514,061,0022-01
CT ING TL 14.39682,3914,408,2414,401,0022-01
CT ING TL 14.5311,85-0,41-18,1414,538,8414,531,0013:23
CT ING TL 15.25671,38-0,15-9,8015,2614,5215,261,0009:04
CT ING TL 15.50680,90-0,38-29,6915,5118,6615,511,0014:21
CT ING TL 3.399211,803,401,293,401,0007-06
CT ING TL 5.9411,105,941,535,681,0022-01
CT ING TL 6.280810,286,281,616,281,0019-01
CT ING TL 6.547710,246,551,676,551,0022-01
CT ING TL 6.9610,126,961,686,651,0022-01
CT ING TL 7.31359,477,311,817,311,0022-01
CT ING TL 7.469,647,461,777,131,0022-01
CT ING TL 7.57929,217,581,867,581,0022-01
CT ING TL 8.38818,408,392,058,391,0022-01
CT ING TL 9.09637,699,102,259,101,0022-01
CT ING TL 9.487,719,482,249,061,0022-01
CT ING TL 9.60477,189,602,429,601,0022-01
CT ING TL 9.950,489,956,509,511,0013-06
CT ING TS 17.05460,850,4297,6717,0524,4717,051,0014:53
CT ING TS 17.121,2917,1210,5417,941,0022-01
CT ING TS 17.52870,9017,5314,3317,531,0022-01
CT ING TS 18.02211,3918,0210,0118,021,0022-01
CT ING TS 18.56421,9418,567,5218,561,0022-01
CT ING TS 18.622,8718,625,2419,511,0022-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 570.34
+ / - -0.08%
AEX570,32arrow-0,09% 14:55
AMX859,65arrow-0,11% 14:55
ASCX1105,66arrow-0,15% 14:54
BEL-204153,40arrow-0,56% 14:55
FTSE 1007743,35arrow0,36% 14:39
CAC-405538,59arrow-0,06% 14:54
SMI9577,81arrow0,51% 14:39
meer...
arrow9,38%
arrow3,51%
arrow2,81%
arrow1,63%
arrow1,54%
meer...