Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
ING Groep
ISIN: NL0011821202
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS ING TL 2.6114,100,080,572,611,192,431,0019-01
GS ING TL 3.8912,910,080,623,891,313,621,0019-01
GS ING TL 4.6712,180,080,664,671,394,341,0019-01
GS ING TL 6.2410,720,090,856,241,615,801,0019-01
GS ING TL 6.5410,440,090,876,541,656,081,0019-01
GS ING TL 6.9210,090,090,906,921,726,441,0019-01
GS ING TL 7.029,990,090,917,021,746,531,0019-01
GS ING TL 7.319,720,090,937,311,796,801,0019-01
GS ING TL 7.419,620,080,847,411,816,901,0019-01
GS ING TS 16.521,800,000,0016,526,2817,831,0010-01
GS ING TS 171,80-0,09-4,7617,005,1818,351,0019-01
GS ING TS 19.054,00-0,09-2,2019,052,9720,561,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP ING TL 10.057,100,020,2810,052,309,351,0019-01
BNP ING TL 10.1646,450,030,4710,162,5710,161,0019-01
BNP ING TL 10.566,630,030,4510,562,479,821,0019-01
BNP ING TL 10.6815,910,030,5110,682,8010,681,0019-01
BNP ING TL 11.076,160,030,4911,072,6510,291,0019-01
BNP ING TL 11.1965,420,030,5611,203,0511,201,0019-01
BNP ING TL 11.575,680,030,5311,572,8710,771,0019-01
BNP ING TL 11.7114,900,030,6211,713,3811,711,0019-01
BNP ING TL 12.085,220,030,5812,083,1211,231,0019-01
BNP ING TL 12.2274,390,020,4612,233,7712,231,0019-01
BNP ING TL 12.564,770,030,6312,563,4111,681,0019-01
BNP ING TL 12.7383,870,030,7812,744,2812,741,0019-01
BNP ING TL 13.074,290,030,7013,073,7912,161,0019-01
BNP ING TL 13.2483,370,030,9013,254,9213,251,0019-01
BNP ING TL 13.573,830,030,7913,574,2312,621,0019-01
BNP ING TL 13.7572,840,020,7113,765,8413,761,0019-01
BNP ING TL 14.093,350,030,9014,094,8313,101,0019-01
BNP ING TL 14.2652,350,031,2914,277,0614,271,0019-01
BNP ING TL 14.582,880,031,0514,585,6013,571,0019-01
BNP ING TL 14.7691,840,031,6614,779,0314,771,0019-01
BNP ING TL 15.092,420,031,2615,096,6314,031,0019-01
BNP ING TL 15.2691,340,032,2915,2712,4215,271,0019-01
BNP ING TL 15.581,960,031,5515,588,1314,491,0019-01
BNP ING TL 16.071,500,032,0416,0710,5014,951,0019-01
BNP ING TL 313,720,030,223,001,202,731,0019-01
BNP ING TL 3.213,490,030,223,201,222,961,0019-01
BNP ING TL 3.613,160,030,233,601,253,291,0019-01
BNP ING TL 3.912,830,030,233,901,283,621,0019-01
BNP ING TL 4.312,460,030,244,301,323,991,0019-01
BNP ING TL 4.612,250,030,254,601,344,201,0019-01
BNP ING TL 511,810,020,175,001,394,641,0019-01
BNP ING TL 5.2811,540,030,265,281,424,911,0019-01
BNP ING TL 5.511,400,030,265,501,445,051,0019-01
BNP ING TL 610,960,030,276,001,505,491,0019-01
BNP ING TL 6.26310,340,030,296,261,606,261,0019-01
BNP ING TL 6.510,440,030,296,501,576,011,0019-01
BNP ING TL 7.19,900,030,307,101,666,551,0019-01
BNP ING TL 7.39,740,030,317,301,686,711,0019-01
BNP ING TL 7.8398,770,030,347,841,897,841,0019-01
BNP ING TL 8.278,760,030,348,271,877,691,0019-01
BNP ING TL 8.788,280,030,368,781,988,171,0019-01
BNP ING TL 9.297,810,030,399,292,108,641,0019-01
BNP ING TL 9.557,570,030,409,552,168,881,0019-01
BNP ING TL 9.6476,950,020,299,652,389,651,0019-01
BNP ING TS 15.8710,250,000,0015,8766,1115,871,0005-01
BNP ING TS 16.781,70-0,04-2,3016,7810,2118,141,0019-01
BNP ING TS 16.8340,56-0,03-5,0816,8330,0416,831,0019-01
BNP ING TS 17.662,66-0,04-1,4817,666,4119,101,0019-01
BNP ING TS 17.8061,53-0,03-1,9217,8110,8717,811,0019-01
BNP ING TS 18.23,23-0,04-1,2218,205,2519,671,0019-01
BNP ING TS 18.2962,02-0,03-1,4618,308,2218,301,0019-01
BNP ING TS 18.733,80-0,04-1,0418,734,4520,241,0019-01
BNP ING TS 18.785,010,000,0018,783,4020,291,0024-11
BNP ING TS 18.7922,52-0,03-1,1818,796,5818,791,0019-01
BNP ING TS 19.234,35-0,04-0,9119,233,8720,791,0019-01
BNP ING TS 19.6813,40-0,04-1,1619,684,8719,681,0019-01
BNP ING TS 20.1823,91-0,03-0,7620,184,2420,181,0019-01
BNP ING TS 20.2554,770,000,0020,263,3120,261,0008-12
BNP ING TS 20.6834,41-0,03-0,6820,683,7620,681,0019-01
BNP ING TS 20.7795,660,000,0020,782,7720,781,0024-11
BNP ING TS 21.1844,91-0,03-0,6121,183,3721,181,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING ING Sprinter BEST Long 10.0316,520,030,4610,032,471,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 10.3536,180,030,4910,352,611,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 10.6835,890,030,5110,682,731,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 11.0255,530,030,5511,032,911,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 11.3765,170,030,5811,383,101,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 11.7384,860,030,6211,743,291,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 12.1114,450,030,6812,113,591,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 12.4944,100,030,7412,493,881,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 12.8913,640,030,8312,894,351,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 13.2973,260,030,9313,304,831,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 13.7172,840,031,0713,725,511,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 14.152,370,031,2814,156,531,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 14.5821,930,031,5814,587,911,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 15.021,540,053,3615,029,721,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 15.4711,060,032,9115,4713,551,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 3.70312,820,030,233,701,271,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 3.98712,540,030,243,991,301,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 4.28512,230,030,254,291,331,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 4.90411,610,030,264,901,401,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 5.23411,280,030,275,231,441,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 5.58210,980,030,275,581,481,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 5.94710,600,030,285,951,541,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 6.33110,240,030,296,331,591,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 6.7349,820,030,316,731,661,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 7.1579,350,030,327,161,741,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 7.6018,900,030,347,601,821,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 8.0298,530,030,358,031,901,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 8.4758,080,030,378,482,011,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 8.9347,620,030,408,932,121,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 9.4157,140,030,429,422,261,0019-01
ING ING Sprinter BEST Long 9.7186,870,030,449,722,351,0019-01
ING ING Sprinter Long 0.815,780,030,190,801,041,0019-01
ING ING Sprinter Long 1.415,270,030,201,401,071,0019-01
ING ING Sprinter Long 10.17,370,030,4110,102,201,0019-01
ING ING Sprinter Long 10.47,090,030,4210,402,281,0019-01
ING ING Sprinter Long 10.76,770,030,4510,702,391,0019-01
ING ING Sprinter Long 11.16,450,030,4711,102,501,0019-01
ING ING Sprinter Long 11.85,790,030,5211,802,781,0019-01
ING ING Sprinter Long 12.25,470,030,5512,202,941,0019-01
ING ING Sprinter Long 12.65,090,030,5912,603,151,0019-01
ING ING Sprinter Long 134,720,030,6413,003,391,0019-01
ING ING Sprinter Long 13.83,960,030,7613,804,011,0019-01
ING ING Sprinter Long 14.33,550,030,8514,304,461,0019-01
ING ING Sprinter Long 15.12,750,031,1015,105,681,0019-01
ING ING Sprinter Long 15.62,340,031,3015,606,611,0019-01
ING ING Sprinter Long 214,710,030,202,001,121,0019-01
ING ING Sprinter Long 2.614,070,030,212,601,171,0019-01
ING ING Sprinter Long 2.913,880,030,222,901,181,0019-01
ING ING Sprinter Long 3.113,650,030,223,101,201,0019-01
ING ING Sprinter Long 3.413,420,030,223,401,221,0019-01
ING ING Sprinter Long 3.713,130,030,233,701,241,0019-01
ING ING Sprinter Long 412,870,030,234,001,271,0019-01
ING ING Sprinter Long 4.312,630,030,244,301,291,0019-01
ING ING Sprinter Long 4.612,330,030,244,601,321,0019-01
ING ING Sprinter Long 4.912,040,030,254,901,351,0019-01
ING ING Sprinter Long 5.211,720,030,265,201,391,0019-01
ING ING Sprinter Long 5.611,400,030,265,601,431,0019-01
ING ING Sprinter Long 611,060,030,276,001,471,0019-01
ING ING Sprinter Long 6.410,700,030,286,401,521,0019-01
ING ING Sprinter Long 6.810,310,030,296,801,581,0019-01
ING ING Sprinter Long 7.29,920,030,307,201,641,0019-01
ING ING Sprinter Long 7.69,540,020,217,601,701,0019-01
ING ING Sprinter Long 8.19,150,030,338,101,781,0019-01
ING ING Sprinter Long 8.58,750,030,348,501,861,0019-01
ING ING Sprinter Long 8.88,490,030,358,801,911,0019-01
ING ING Sprinter Long 9.18,230,030,379,101,971,0019-01
ING ING Sprinter Long 9.47,970,030,389,402,031,0019-01
ING ING Sprinter Long 9.77,670,030,399,702,111,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB ING 12TL 0318Z4,56-0,02-0,4412,000,0012,001,0018-01
CB ING 13TL 0318Z3,56-0,02-0,5613,000,0013,001,0018-01
CB ING 18TS 0318Z1,610,010,6318,000,0018,001,0018-01
CB ING 12.6TL OPENZ3,94-0,02-0,5112,600,0012,601,0018-01
CB ING 13.1TL OPENZ3,44-0,02-0,5813,100,0013,101,0018-01
CB ING 14.5TL 0318Z2,06-0,02-0,9614,500,0014,501,0018-01
CB ING 14.5TL 1217Z0,2814,500,0014,501,0007-09
CB ING 19.5TS 0318Z3,110,020,6519,500,0019,501,0018-01
CB ING 8.29TL OPENZ8,25-0,02-0,248,290,008,291,0018-01
CB ING FL 5137,72-0,77-0,565,001,0018-01
CB ING FS -58,300,040,48-5,001,0018-01
CB ING TL 10.576,26-0,02-0,3210,570,0010,251,0018-01
CB ING TL 11.65,26-0,02-0,3811,600,0011,241,0018-01
CB ING TL 12.624,27-0,02-0,4712,620,0012,231,0018-01
CB ING TL 13.653,27-0,02-0,6113,650,0013,231,0018-01
CB ING TL 14.672,28-0,01-0,4414,670,0014,221,0018-01
CB ING TL 8.528,25-0,02-0,248,520,008,251,0018-01
CB ING TL 9.547,26-0,02-0,279,540,009,251,0018-01
CB ING TS 17.922,040,010,4917,920,0018,501,0018-01
CB ING 10.11TL OPENZ6,42-0,02-0,3110,110,0010,111,0018-01
CB ING 10.61TL OPENZ5,93-0,02-0,3410,610,0010,611,0018-01
CB ING 11.11TL OPENZ5,42-0,02-0,3711,110,0011,111,0018-01
CB ING 11.61TL OPENZ4,93-0,02-0,4011,610,0011,611,0018-01
CB ING 12.11TL OPENZ4,43-0,02-0,4512,110,0012,111,0018-01
CB ING 13.59TL OPENZ2,95-0,02-0,6713,590,0013,591,0018-01
CB ING 14.09TL OPENZ2,45-0,02-0,8114,090,0014,091,0018-01
CB ING 14.58TL OPENZ1,97-0,02-1,0114,580,0014,581,0018-01
CB ING 15.07TL OPENZ1,40-0,07-4,7615,070,0015,071,0019-01
CB ING 15.57TL OPENZ0,88-0,06-6,3815,570,0015,571,0019-01
CB ING 17.62TS OPENZ1,220,021,6717,620,0017,621,0018-01
CB ING 19.12TS OPENZ2,710,020,7419,120,0019,121,0018-01
CB ING 6.705TL OPENZ9,83-0,02-0,206,710,006,711,0018-01
CB ING 7.879TL OPENZ8,66-0,02-0,237,880,007,881,0018-01
CB ING 8.703TL OPENZ7,83-0,02-0,258,700,008,701,0018-01
CB ING 9.097TL OPENZ6,810,000,000,000,000,001,0008-01
CB ING 9.612TL OPENZ6,92-0,02-0,299,610,009,611,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT ING TL 10.496,520,040,6210,492,5510,021,0019-01
CT ING TL 10.5875,970,040,6710,592,7910,591,0019-01
CT ING TL 11.55,560,050,9111,502,9910,991,0019-01
CT ING TL 11.60094,950,051,0211,603,3711,601,0019-01
CT ING TL 12.09484,460,040,9012,093,7412,091,0019-01
CT ING TL 12.464,630,040,8712,463,5911,911,0019-01
CT ING TL 12.56553,990,041,0112,574,1912,571,0019-01
CT ING TL 13.07053,490,051,4513,074,8113,071,0019-01
CT ING TL 13.443,700,051,3713,444,5112,851,0019-01
CT ING TL 13.55393,010,051,6913,555,6013,551,0019-01
CT ING TL 14.05832,500,041,6314,066,7514,061,0019-01
CT ING TL 14.3952,160,041,8914,407,8314,401,0019-01
CT ING TL 14.52912,030,042,0114,538,3614,531,0019-01
CT ING TL 15.25481,300,043,1715,2513,2215,251,0019-01
CT ING TL 15.50491,050,043,9615,5016,5315,501,0019-01
CT ING TL 3.399211,800,000,003,401,293,401,0007-06
CT ING TL 5.9410,870,050,465,941,525,671,0019-01
CT ING TL 6.280810,280,050,496,281,616,281,0019-01
CT ING TL 6.546910,010,040,406,551,666,551,0019-01
CT ING TL 6.969,890,040,416,961,676,651,0019-01
CT ING TL 7.31269,250,050,547,311,807,311,0019-01
CT ING TL 7.469,420,050,537,461,767,131,0019-01
CT ING TL 7.57828,980,040,457,581,857,581,0019-01
CT ING TL 8.38718,170,040,498,392,038,391,0019-01
CT ING TL 9.09527,460,040,549,102,239,101,0019-01
CT ING TL 9.487,480,040,549,482,229,061,0019-01
CT ING TL 9.60356,960,050,729,602,399,601,0019-01
CT ING TL 9.950,480,000,009,956,509,511,0013-06
CT ING TS 17.05810,66-0,04-5,7117,0629,7317,061,0019-01
CT ING TS 17.121,52-0,05-3,1817,1211,4617,941,0019-01
CT ING TS 17.53231,13-0,04-3,4217,5316,0317,531,0019-01
CT ING TS 18.02591,62-0,05-2,9918,0310,8418,031,0019-01
CT ING TS 18.56812,16-0,05-2,2618,577,9918,571,0019-01
CT ING TS 18.623,10-0,04-1,2718,625,4819,521,0019-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 20-01
meer...