Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
KPN Koninklijke
ISIN: NL0000009082
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS KPN TL 1.311,780,010,561,311,661,210,9119-01
GS KPN TL 1.411,680,010,601,411,751,310,9119-01
GS KPN TL 1.61,490,010,681,601,951,480,9119-01
GS KPN TL 1.791,300,021,561,792,191,660,9119-01
GS KPN TL 1.881,200,010,841,882,341,750,9119-01
GS KPN TL 1.981,100,010,921,982,501,840,9119-01
GS KPN TL 2.071,010,022,022,072,701,920,9119-01
GS KPN TL 2.260,810,011,252,263,222,100,9119-01
GS KPN TL 2.360,710,011,432,363,532,190,9119-01
GS KPN TL 2.540,480,012,132,544,392,360,9919-01
GS KPN TL 2.680,350,012,942,685,442,491,0019-01
GS KPN TL 2.760,270,013,852,766,242,571,0019-01
GS KPN TL 2.850,270,000,002,857,462,651,0002-01
GS KPN TS 3.140,61-0,02-3,173,148,803,390,9119-01
GS KPN TS 3.340,77-0,01-1,283,345,443,611,0019-01
GS KPN TS 3.530,98-0,01-1,013,533,963,821,0019-01
GS KPN TS 3.911,39-0,01-0,713,912,584,221,0019-01
GS KPN TS 4.52,22-0,01-0,454,501,684,860,9119-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP KPN TL 0.22,720,020,740,201,040,111,0019-01
BNP KPN TL 0.72,230,020,900,701,270,611,0019-01
BNP KPN TL 0.82,110,020,960,801,350,731,0019-01
BNP KPN TL 1.21,760,021,151,201,621,081,0019-01
BNP KPN TL 1.381,550,010,651,381,841,291,0019-01
BNP KPN TL 1.5821,540,000,001,581,981,581,0006-06
BNP KPN TL 1.71,260,021,611,702,261,581,0019-01
BNP KPN TL 1.7311,390,000,001,732,201,731,0006-06
BNP KPN TL 1.951,030,021,981,952,781,811,0019-01
BNP KPN TL 1.9750,920,011,101,983,111,981,0019-01
BNP KPN TL 2.130,750,022,742,133,822,131,0019-01
BNP KPN TL 2.230,770,022,672,233,732,071,0019-01
BNP KPN TL 2.2880,590,023,512,294,882,291,0019-01
BNP KPN TL 2.4480,430,024,882,456,742,451,0019-01
BNP KPN TL 2.490,530,023,922,495,412,311,0019-01
BNP KPN TL 2.6010,280,027,692,6010,482,601,0019-01
BNP KPN TL 2.7250,310,026,902,739,582,531,0019-01
BNP KPN TL 2.7540,140,0216,672,7521,772,751,0019-01
BNP KPN TS 3.0830,51-0,01-1,923,085,643,331,0019-01
BNP KPN TS 3.2130,43-0,02-4,443,216,743,211,0019-01
BNP KPN TS 3.330,77-0,02-2,533,333,703,601,0019-01
BNP KPN TS 3.490,71-0,02-2,743,494,053,491,0019-01
BNP KPN TS 3.571,04-0,02-1,893,572,733,871,0019-01
BNP KPN TS 3.7821,02-0,01-0,973,782,803,781,0019-01
BNP KPN TS 4.41,98-0,02-1,004,401,434,811,0019-01
BNP KPN TS 7.45,19-0,02-0,387,400,558,021,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING KPN SPL 2.7
ING KPN SPL 2.80,380,025,5619-01
ING KPN SPL 2.94
ING KPN SPL 3
ING KPN SPL 30,350,000,0031-08
ING KPN SPS 30,510,000,0001-09
ING KPN SPS 30,4813-10
ING KPN SPS 30,61-0,02-3,1719-01
ING KPN SPS 3.61,28-0,02-1,5419-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.190,730,022,822,193,591,0019-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.350,530,023,922,354,821,0019-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.540,350,026,062,546,991,0019-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.730,160,0214,292,7313,321,0019-01
ING KPN Sprinter BEST Short 3.240,49-0,02-3,923,245,181,0019-01
ING KPN Sprinter Long 0.52,460,020,820,501,121,0019-01
ING KPN Sprinter Long 0.62,300,020,880,601,191,0019-01
ING KPN Sprinter Long 0.72,230,020,900,701,231,0019-01
ING KPN Sprinter Long 0.82,120,020,950,801,291,0019-01
ING KPN Sprinter Long 12,020,021,001,001,351,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.11,910,021,061,101,431,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.21,780,021,141,201,531,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.31,650,021,231,301,651,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.51,520,021,331,501,781,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.61,420,010,711,601,901,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.71,330,021,531,702,031,0019-01
ING KPN Sprinter Long 1.81,200,021,691,802,241,0019-01
ING KPN Sprinter Long 21,110,021,832,002,411,0019-01
ING KPN Sprinter Long 2.10,990,022,062,102,691,0019-01
ING KPN Sprinter Long 2.30,850,022,412,303,141,0019-01
ING KPN Sprinter Long 2.40,690,011,472,403,781,0019-01
ING KPN Sprinter Long 2.60,550,023,772,604,661,0019-01
ING KPN Sprinter Short 3.30,95-0,02-2,063,302,801,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB KPN 2.4TL 0318Z0,450,012,272,406,162,401,0019-01
CB KPN 2.7TL 0318Z0,150,017,142,7017,702,701,0019-01
CB KPN 3.5TS 0318Z0,68-0,02-2,863,504,113,501,0019-01
CB KPN 2.31TL OPENZ0,530,011,922,315,252,311,0019-01
CB KPN TL 2.210,700,011,452,213,992,141,0019-01
CB KPN TL 2.360,560,023,702,364,972,281,0019-01
CB KPN 1.737TL OPENZ1,110,021,831,742,531,741,0019-01
CB KPN 1.818TL OPENZ1,030,021,981,822,721,821,0019-01
CB KPN 1.917TL OPENZ0,930,022,201,923,011,921,0019-01
CB KPN 2.114TL OPENZ0,730,011,392,113,832,111,0019-01
CB KPN 2.212TL OPENZ0,630,011,612,214,432,211,0019-01
CB KPN 2.409TL OPENZ0,440,024,762,416,292,411,0019-01
CB KPN 2.509TL OPENZ0,340,026,252,518,092,511,0019-01
CB KPN 2.604TL OPENZ0,240,0210,452,6011,332,601,0019-01
CB KPN 2.756TL OPENZ0,090,0113,332,7631,472,761,0019-01
CB KPN 3.274TS OPENZ0,45-0,02-4,263,276,163,271,0019-01
CB KPN 3.621TS OPENZ0,80-0,01-1,233,623,503,621,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT KPN TL 1.84021,140,010,881,842,861,840,9019-01
CT KPN TL 1.92650,950,011,061,933,131,930,9919-01
CT KPN TL 1.961,170,021,741,962,461,681,0019-01
CT KPN TL 2.11140,840,011,202,113,942,110,9019-01
CT KPN TL 2.38670,530,011,922,396,382,390,9019-01
CT KPN TL 2.43130,440,012,332,437,092,430,9919-01
CT KPN TL 2.43280,480,024,352,437,122,430,9119-01
CT KPN TL 2.460,740,011,372,463,892,101,0019-01
CT KPN TL 2.48550,380,012,702,498,202,491,0019-01
CT KPN TL 2.720,520,011,962,725,592,321,0019-01
CT KPN TL 2.740,130,018,332,7431,282,741,0019-01
CT KPN TS 2.99840,21-0,01-4,553,0016,863,001,0019-01
CT KPN TS 3.141,06-0,01-0,933,142,983,780,9119-01
CT KPN TS 3.2620,51-0,02-3,773,266,563,260,9119-01
CT KPN TS 3.281,13-0,01-0,883,282,533,951,0019-01
CT KPN TS 3.42350,63-0,02-3,083,424,773,421,0019-01
CT KPN TS 3.43530,71-0,01-1,393,444,683,440,9119-01
CT KPN TS 3.811,77-0,01-0,563,811,624,581,0019-01
CT KPN TS 3.91811,13-0,01-0,883,922,603,921,0019-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 19-01
meer...

Meest Bekeken

meer