KPN Koninklijke
ISIN: NL0000009082
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
GS KPN TL 1.311,771,311,661,210,9118-01
GS KPN TL 1.411,671,411,751,310,9118-01
GS KPN TL 1.61,481,601,951,480,9118-01
GS KPN TL 1.791,281,792,191,660,9118-01
GS KPN TL 1.881,191,882,341,750,9118-01
GS KPN TL 1.981,091,982,501,840,9118-01
GS KPN TL 2.070,992,072,701,920,9118-01
GS KPN TL 2.260,802,263,222,100,9118-01
GS KPN TL 2.360,702,363,532,190,9118-01
GS KPN TL 2.540,472,544,392,360,9918-01
GS KPN TL 2.680,342,685,442,491,0018-01
GS KPN TL 2.760,262,766,242,571,0018-01
GS KPN TL 2.850,272,857,462,651,0002-01
GS KPN TS 3.140,633,148,803,390,9118-01
GS KPN TS 3.340,783,345,443,611,0018-01
GS KPN TS 3.530,993,533,963,821,0018-01
GS KPN TS 3.911,403,912,584,221,0018-01
GS KPN TS 4.52,234,501,684,860,9118-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
BNP KPN TL 0.22,700,201,040,111,0018-01
BNP KPN TL 0.72,210,701,280,611,0018-01
BNP KPN TL 0.82,090,801,350,731,0018-01
BNP KPN TL 1.21,741,201,621,081,0018-01
BNP KPN TL 1.381,541,381,831,291,0018-01
BNP KPN TL 1.5821,541,581,981,581,0006-06
BNP KPN TL 1.71,241,702,281,581,0018-01
BNP KPN TL 1.7311,391,732,201,731,0006-06
BNP KPN TL 1.951,011,952,801,811,0018-01
BNP KPN TL 1.9750,911,983,131,981,0018-01
BNP KPN TL 2.130,732,133,912,131,0018-01
BNP KPN TL 2.230,752,233,772,071,0018-01
BNP KPN TL 2.2880,572,295,032,291,0018-01
BNP KPN TL 2.4480,412,457,052,451,0018-01
BNP KPN TL 2.490,512,495,552,311,0018-01
BNP KPN TL 2.6010,262,6011,272,601,0018-01
BNP KPN TL 2.7250,292,739,922,531,0018-01
BNP KPN TL 2.7540,122,7525,622,751,0018-01
BNP KPN TS 3.0830,523,085,483,331,0018-01
BNP KPN TS 3.2140,453,216,403,211,0018-01
BNP KPN TS 3.330,793,333,603,601,0018-01
BNP KPN TS 3.490,733,493,913,491,0018-01
BNP KPN TS 3.571,063,572,683,871,0018-01
BNP KPN TS 3.7821,033,782,763,781,0018-01
BNP KPN TS 4.42,004,401,414,811,0018-01
BNP KPN TS 7.45,217,400,548,021,0018-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Sprinter Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
ING KPN SPL 2.7
ING KPN SPL 2.80,3618-01
ING KPN SPL 2.94
ING KPN SPL 3
ING KPN SPL 30,3531-08
ING KPN SPS 30,5101-09
ING KPN SPS 30,4813-10
ING KPN SPS 30,6318-01
ING KPN SPS 3.61,3018-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.190,712,193,621,0018-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.350,512,354,891,0018-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.540,332,547,141,0018-01
ING KPN Sprinter BEST Long 2.730,142,7313,921,0018-01
ING KPN Sprinter BEST Short 3.240,513,245,061,0018-01
ING KPN Sprinter Long 0.52,440,501,111,0018-01
ING KPN Sprinter Long 0.62,280,601,191,0018-01
ING KPN Sprinter Long 0.72,210,701,231,0018-01
ING KPN Sprinter Long 0.82,100,801,291,0018-01
ING KPN Sprinter Long 12,001,001,351,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.11,891,101,431,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.21,761,201,531,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.31,631,301,651,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.51,501,501,791,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.61,411,601,891,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.71,311,702,031,0018-01
ING KPN Sprinter Long 1.81,181,802,251,0018-01
ING KPN Sprinter Long 21,092,002,421,0018-01
ING KPN Sprinter Long 2.10,972,102,701,0018-01
ING KPN Sprinter Long 2.30,832,303,131,0018-01
ING KPN Sprinter Long 2.40,682,403,761,0018-01
ING KPN Sprinter Long 2.60,532,604,721,0018-01
ING KPN Sprinter Short 3.30,973,302,761,0018-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
CB KPN 2.4TL 0318Z0,442,406,262,401,0018-01
CB KPN 2.7TL 0318Z0,142,7018,792,701,0018-01
CB KPN 3.5TS 0318Z0,703,503,963,501,0018-01
CB KPN 2.31TL OPENZ0,522,315,312,311,0018-01
CB KPN TL 2.210,692,214,022,141,0018-01
CB KPN TL 2.360,542,365,112,281,0018-01
CB KPN 1.737TL OPENZ1,091,742,561,741,0018-01
CB KPN 1.817TL OPENZ1,011,822,761,821,0018-01
CB KPN 1.916TL OPENZ0,911,923,061,921,0018-01
CB KPN 2.113TL OPENZ0,722,113,862,111,0018-01
CB KPN 2.211TL OPENZ0,622,214,472,211,0018-01
CB KPN 2.409TL OPENZ0,422,416,542,411,0018-01
CB KPN 2.508TL OPENZ0,322,518,522,511,0018-01
CB KPN 2.603TL OPENZ0,222,6012,232,601,0018-01
CB KPN 2.755TL OPENZ0,082,7635,242,761,0018-01
CB KPN 3.274TS OPENZ0,473,275,873,271,0018-01
CB KPN 3.621TS OPENZ0,813,623,433,621,0018-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
CT KPN TL 1.84011,131,842,881,840,9018-01
CT KPN TL 1.92650,941,933,161,930,9918-01
CT KPN TL 1.961,151,962,471,681,0018-01
CT KPN TL 2.11140,832,113,982,110,9018-01
CT KPN TL 2.38660,522,396,522,390,9018-01
CT KPN TL 2.43120,432,437,272,430,9918-01
CT KPN TL 2.43270,462,437,302,430,9118-01
CT KPN TL 2.460,732,463,942,101,0018-01
CT KPN TL 2.48540,372,498,452,491,0018-01
CT KPN TL 2.720,512,725,702,321,0018-01
CT KPN TL 2.73990,122,7435,682,741,0018-01
CT KPN TS 2.99860,223,0015,713,001,0018-01
CT KPN TS 3.141,073,142,933,780,9118-01
CT KPN TS 3.26220,533,266,363,260,9118-01
CT KPN TS 3.281,143,282,503,951,0018-01
CT KPN TS 3.42370,653,424,663,421,0018-01
CT KPN TS 3.43540,723,444,573,440,9118-01
CT KPN TS 3.811,783,811,604,581,0018-01
CT KPN TS 3.91831,143,922,563,921,0018-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 566.49
+ / - 0.0%
AEX566,49arrow% 18-01
AMX852,37arrow% 18-01
ASCX1086,40arrow% 18-01
BEL-204142,06arrow% 18-01
FTSE 1007700,96arrow% 18-01
CAC-405494,83arrow% 18-01
SMI9452,35arrow0,00% 18-01
meer...