Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
ArcelorMittal
ISIN: LU1598757687
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 14.71615,620,231,4914,721,911,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 14.83915,510,231,5114,841,921,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 14.96715,360,231,5214,971,941,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.09815,270,231,5315,101,951,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.23515,150,231,5415,241,971,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.3815,000,231,5615,381,991,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.5314,830,231,5815,532,011,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.68914,710,231,5915,692,021,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.85614,540,221,5415,862,051,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.03114,370,231,6316,032,071,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.21514,180,231,6516,222,101,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.40813,970,231,6716,412,131,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.91713,480,231,7416,922,211,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.09113,310,231,7617,092,231,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.27413,110,231,7917,272,271,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.46512,940,231,8117,472,301,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.66712,730,231,8417,672,331,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.87712,460,231,8817,882,381,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 18.77211,560,232,0318,772,571,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 19.06611,280,221,9919,072,631,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 20.0210,350,232,2720,022,861,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 21.029,340,232,5221,023,161,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 22.0728,280,232,8622,073,561,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 22.6957,650,233,1022,703,851,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 23.3776,970,233,4123,384,211,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 24.0786,270,233,8124,084,671,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 24.8025,550,234,3224,805,251,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 25.5454,810,235,0225,556,031,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 27.9152,430,2310,4527,9211,511,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Short 34.2654,47-0,23-4,8934,276,631,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 1615,650,231,4916,001,911,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.115,540,231,5016,101,921,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.315,300,231,5316,301,951,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.615,040,231,5516,601,991,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.914,750,231,5816,902,021,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 17.514,250,231,6417,502,091,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 17.913,900,221,6117,902,151,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 18.813,080,231,7918,802,281,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 19.712,230,231,9219,702,441,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 20.711,330,232,0720,702,631,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 21.710,390,232,2621,702,861,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 22.89,390,222,4022,803,161,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 25.27,270,233,2725,204,061,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 26.46,120,233,9026,404,811,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 27.84,920,234,9027,805,951,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 17:32
meer...