ArcelorMittal
ISIN: LU1598757687
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Sprinter Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 14.71615,6214,721,911,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 14.83915,5114,841,921,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 14.96715,3614,971,941,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.09815,2715,101,951,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.23515,1515,241,971,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.3815,0015,381,991,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.5314,8315,532,011,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.68914,7115,692,021,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 15.85614,5415,862,051,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.03114,3716,032,071,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.21514,1816,222,101,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.40813,9716,412,131,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 16.91713,4816,922,211,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.09113,3117,092,231,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.27413,1117,272,271,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.46512,9417,472,301,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.66712,7317,672,331,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 17.87712,4617,882,381,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 18.77211,5618,772,571,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 19.06611,2819,072,631,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 20.0210,3520,022,861,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 21.029,3421,023,161,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 22.0728,2822,073,561,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 22.6957,6522,703,851,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 23.3776,9723,384,211,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 24.0786,2724,084,671,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 24.8025,5524,805,251,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 25.5454,8125,556,031,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Long 27.9152,4327,9211,511,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter BEST Short 34.2654,4734,276,631,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 1615,6516,001,911,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.115,5416,101,921,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.315,3016,301,951,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.615,0416,601,991,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 16.914,7516,902,021,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 17.514,2517,502,091,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 17.913,9017,902,151,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 18.813,0818,802,281,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 19.712,2319,702,441,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 20.711,3320,702,631,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 21.710,3921,702,861,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 22.89,3922,803,161,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 25.27,2725,204,061,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 26.46,1226,404,811,0019-01
ING Arcelor Mittal Sprinter Long 27.84,9227,805,951,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - 0.0%
AEX569,30arrow% 19-01
AMX858,95arrow% 19-01
ASCX1094,13arrow% 19-01
BEL-204159,09arrow% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow-0,02% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 21-01
meer...