| Damrak sluit week somber af | |
| De Amsterdamse beurs is vrijdag in mineur gesloten. De koersen gingen onder druk van een wegzakkend Wall Street over een breed front omlaag,... meer... |
| prologis eur prp | -3,85% | ||
| bam groep | -3,17% | ||
| kardan | -2,19% | ||
| arcelor mittal | -2,17% | ||
| ballast nedam | -2,09% | ||
| meer... | |||
Zaterdag in De Financiële Telegraaf:
Huurverlaging voor winkeliers blijft ondanks crisis uit
Hoogleraar tipt België als Griekenland van het noorden
Het bedrijf had vorig jaar veel last van teruglopende volumes in de mengvoerdivisie. Bovendien daalden de inkomsten door lagere prijzen van grondstoffen en is er een negatief valuta-effect. Donderdag om 7:00 uur publiceert Nutreco de jaarcijfers.
Bij de derdekwartaalcijfers zei het bedrijf al herstel te zien. De vraag naar voer was toegenomen ten opzichte van het eerste halfjaar, zo meldde het bedrijf. Volgens analisten is Nutreco in staat geweest het zwakke eerste halfjaar om te buigen naar een flink betere tweede helft. Met name de visvoerdivisie heeft goede zaken gedaan. Hier is de vraag toegenomen en ook de prijzen.
Marine Harvest
Woensdag kwam Marine Harvest, een van Nutreco's grootste klanten, met goede resultaten, aldus een analist van Theodoor Gilissen. De marktvorser die Nutreco als een van de top picks heeft benoemd, wees verder op de sterke vraag naar vis en op prijs- en volumestijgingen in 2010.
Woensdag stond het aandeel om 10:45 uur 1,5 procent hoger op 39,78 euro, terwijl de MidKap-index 0,9 procent won.
© 1996-2010 Uitgeversmaatschappij De Telegraaf B.V., Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
e-mail: info@dft.nl
Privacy | Disclaimer
Geld lenen bij AFAB
5x kans op
Alles over uw geld
Saldo 3 jaar vast
Zakelijk sparen met| prologis eur prp | -3,85% | ||
| bam groep | -3,17% | ||
| kardan | -2,19% | ||
| arcelor mittal | -2,17% | ||
| ballast nedam | -2,09% | ||
| meer... | |||