Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Philips Koninklijke
ISIN: NL0000009538
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP PHILP TL 1024,270,733,1010,001,389,261,0019-01
BNP PHILP TL 15.519,120,733,9715,501,7514,411,0019-01
BNP PHILP TL 16.418,290,734,1616,401,8315,241,0019-01
BNP PHILP TL 16.46817,260,724,3516,471,9416,471,0019-01
BNP PHILP TL 1717,760,724,2317,001,8915,771,0019-01
BNP PHILP TL 17.517,290,734,4117,501,9416,241,0019-01
BNP PHILP TL 1816,810,724,4718,002,0016,721,0019-01
BNP PHILP TL 18.716,210,734,7218,702,0717,321,0019-01
BNP PHILP TL 19.115,850,724,7619,102,1217,681,0019-01
BNP PHILP TL 19.68714,030,725,4119,692,3919,691,0019-01
BNP PHILP TL 20.114,900,725,0820,102,2518,631,0019-01
BNP PHILP TL 20.73712,990,725,8720,742,5820,741,0019-01
BNP PHILP TL 22.112,980,725,8722,102,5820,551,0019-01
BNP PHILP TL 23.211,950,726,4123,202,8121,581,0019-01
BNP PHILP TL 23.8519,880,727,8623,853,3923,851,0019-01
BNP PHILP TL 24.310,990,716,9124,303,0622,541,0019-01
BNP PHILP TL 24.8878,840,728,8724,893,7924,891,0019-01
BNP PHILP TL 25.39,990,727,7725,303,3623,541,0019-01
BNP PHILP TL 26.48,990,728,7126,403,7424,541,0019-01
BNP PHILP TL 26.9416,800,7211,8426,944,9326,941,0019-01
BNP PHILP TL 27.58,000,729,8927,504,2025,531,0019-01
BNP PHILP TL 27.9645,780,7314,4627,965,8127,961,0019-01
BNP PHILP TL 28.67,000,7211,4628,604,8026,531,0019-01
BNP PHILP TL 28.9844,760,7318,1128,987,0528,981,0019-01
BNP PHILP TL 30.0023,740,7223,8430,008,9830,001,0019-01
BNP PHILP TL 30.75,050,7216,6330,706,6728,481,0019-01
BNP PHILP TL 31.0192,720,7236,0031,0212,3631,021,0019-01
BNP PHILP TL 32.15,300,000,0032,106,6629,791,0022-09
BNP PHILP TL 32.23,650,7224,5732,209,2129,881,0019-01
BNP PHILP TL 33.63,900,000,0033,609,0531,181,0022-09
BNP PHILP TS 33.1910,220,000,0033,19157,8833,191,0008-01
BNP PHILP TS 343,29-0,74-18,3634,0010,1836,811,0019-01
BNP PHILP TS 35.1511,84-0,73-28,4035,1518,3235,151,0019-01
BNP PHILP TS 36.45,91-0,74-11,1336,405,6739,431,0019-01
BNP PHILP TS 37.1383,83-0,73-16,0137,148,7737,141,0019-01
BNP PHILP TS 38.98,61-0,73-7,8238,903,8942,131,0019-01
BNP PHILP TS 39.0935,78-0,73-11,2139,095,8139,091,0019-01
BNP PHILP TS 41.0957,79-0,72-8,4641,104,3141,101,0019-01
BNP PHILP TS 41.411,29-0,73-6,0741,402,9744,811,0019-01
BNP PHILP TS 43.14511,7443,152,7143,151,0029-12
BNP PHILP TS 43.913,95-0,73-4,9743,902,4047,471,0019-01
BNP PHILP TS 4920,150,000,0049,001,6552,971,0024-11
BNP PHILP TS 49.318,210,000,0049,301,9353,261,0022-09
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Philips Sprinter BEST Long 15.8217,900,734,2515,821,861,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 16.7716,940,724,4416,771,971,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 17.8215,870,734,8217,822,101,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 18.9314,780,735,2018,932,251,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 19.9613,760,735,6019,962,421,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 21.0212,700,736,1021,022,621,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 22.1211,590,726,6222,122,861,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 23.2710,440,727,4123,273,181,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 24.499,230,738,5924,493,591,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 25.767,960,7310,1025,764,151,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 27.16,620,7312,3927,104,971,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 28.55,210,7216,0428,506,281,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 29.983,740,7324,2529,988,661,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Long 31.482,240,7348,3431,4814,121,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Short 35.321,98-0,73-26,9435,3217,061,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Short 37.994,66-0,72-13,3837,997,231,0019-01
ING Philips Sprinter BEST Short 40.647,31-0,72-8,9740,644,601,0019-01
ING Philips Sprinter Long 10.324,000,723,0910,301,391,0019-01
ING Philips Sprinter Long 11.522,930,723,2411,501,461,0019-01
ING Philips Sprinter Long 13.121,410,733,5313,101,561,0019-01
ING Philips Sprinter Long 13.620,980,723,5513,601,591,0019-01
ING Philips Sprinter Long 15.419,220,723,8915,401,741,0019-01
ING Philips Sprinter Long 16.418,300,734,1516,401,821,0019-01
ING Philips Sprinter Long 17.517,320,724,3417,501,931,0019-01
ING Philips Sprinter Long 18.516,340,734,6818,502,041,0019-01
ING Philips Sprinter Long 2.930,820,722,392,901,091,0019-01
ING Philips Sprinter Long 2015,030,725,0320,002,221,0019-01
ING Philips Sprinter Long 21.413,670,725,5621,402,431,0019-01
ING Philips Sprinter Long 2312,220,736,3523,002,721,0019-01
ING Philips Sprinter Long 24.710,670,737,3424,703,111,0019-01
ING Philips Sprinter Long 26.49,000,728,7026,403,671,0019-01
ING Philips Sprinter Long 28.47,220,7211,0828,404,561,0019-01
ING Philips Sprinter Long 30.35,380,7215,4530,306,101,0019-01
ING Philips Sprinter Long 9.225,020,722,969,201,341,0019-01
ING Philips Sprinter Short 35.14,43-0,73-14,1535,107,591,0019-01
ING Philips Sprinter Short 38.58,18-0,73-8,1938,504,111,0019-01
ING PHILP SPL 31.450,3529-12
ING PHILP SPS 32.28
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB PHIL 60.67TL OPENZ3,66-0,03-0,8160,672,3560,6710,0019-01
CB PHIL 67.82TL OPENZ3,07-0,04-1,2967,822,8067,8210,0019-01
CB PHIL 75.85TL OPENZ2,190,000,000,000,000,0010,0008-01
CB PHILP 30.1TL OPENZ0,710,1526,7930,100,0030,105,0019-01
CB PHILP 31.6TL OPENZ0,340,0725,9331,600,0031,605,0019-01
CB PHILP TL 18.4914,910,080,5418,490,0017,921,0018-01
CB PHILP TL 20.0313,410,080,6020,030,0019,411,0018-01
CB PHILP TL 21.5711,920,080,6821,570,0020,901,0018-01
CB PHILP TL 23.619,940,080,8123,610,0022,891,0018-01
CB PHILP TL 27.26,450,081,2627,200,0026,371,0018-01
CB PHILP17.31TL OPENZ15,580,080,5217,310,0017,311,0018-01
CB PHILP19.16TL OPENZ13,740,080,5919,160,0019,161,0018-01
CB PHILP19.98TL OPENZ12,910,080,6219,980,0019,981,0018-01
CB PHILP21.16TL OPENZ11,730,080,6921,160,0021,161,0018-01
CB PHILP22.15TL OPENZ10,740,080,7522,150,0022,151,0018-01
CB PHILP23.14TL OPENZ9,750,080,8323,140,0023,141,0018-01
CB PHILP24.13TL OPENZ9,220,465,2524,130,0024,131,0019-01
CB PHILP25.62TL OPENZ7,280,081,1125,620,0025,621,0018-01
CB PHILP27.12TL OPENZ6,440,6912,0027,120,0027,121,0019-01
CB PHILP28.61TL OPENZ4,310,081,8928,610,0028,611,0018-01
CB PHILP35.45TS OPENZ0,43-0,13-23,2135,450,0035,455,0019-01
CB PHILP38.94TS OPENZ1,26-0,02-1,5638,940,0038,945,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT PHILP TL 13.920,370,753,8213,901,6613,281,0019-01
CT PHILP TL 16.9417,460,754,4916,941,9316,191,0019-01
CT PHILP TL 17.83215,940,754,9417,832,1417,831,0019-01
CT PHILP TL 18.569115,200,755,1918,572,2418,571,0019-01
CT PHILP TL 18.715,780,754,9918,702,1417,871,0019-01
CT PHILP TL 19.5914,930,755,2919,592,2618,721,0019-01
CT PHILP TL 19.914,630,745,3319,902,3119,021,0019-01
CT PHILP TL 20.08913,680,755,8020,092,4920,091,0019-01
CT PHILP TL 21.4813,130,756,0621,482,5820,521,0019-01
CT PHILP TL 21.618112,160,766,6721,622,8121,621,0019-01
CT PHILP TL 23.630110,140,757,9923,633,3923,631,0019-01
CT PHILP TL 24.4510,280,757,8724,453,3023,371,0019-01
CT PHILP TL 24.65969,110,758,9724,663,7824,661,0019-01
CT PHILP TL 25.479,310,758,7625,473,6524,341,0019-01
CT PHILP TL 25.66218,110,7510,1925,664,2625,661,0019-01
CT PHILP TL 26.398,430,759,7726,394,0325,221,0019-01
CT PHILP TL 26.58487,190,7511,6526,584,8226,581,0019-01
CT PHILP TL 27.47,470,7511,1627,404,5626,181,0019-01
CT PHILP TL 27.59496,180,7513,8127,595,6427,591,0019-01
CT PHILP TL 28.56075,210,7516,8228,566,7428,561,0019-01
CT PHILP TL 29.365,600,7515,4629,366,1228,051,0019-01
CT PHILP TL 29.56934,200,7521,7429,578,4529,571,0019-01
CT PHILP TL 30.034,950,7417,5830,036,9328,701,0019-01
CT PHILP TL 30.23333,540,7526,8830,2310,1530,231,0019-01
CT PHILP TL 30.994,040,7522,8030,998,5529,611,0019-01
CT PHILP TL 31.00972,760,7537,3131,0113,2731,011,0019-01
CT PHILP TS 33.90820,60-0,74-55,2233,9190,4733,911,0019-01
CT PHILP TS 33.982,19-0,74-25,2633,9816,0935,621,0019-01
CT PHILP TS 36.6823,37-0,74-18,0036,6810,6736,681,0019-01
CT PHILP TS 36.785,13-0,74-12,6136,786,6838,561,0019-01
CT PHILP TS 37.926,32-0,74-10,4837,925,4039,751,0019-01
CT PHILP TS 39.5766,27-0,74-10,5639,585,5539,581,0019-01
CT PHILP TS 39.648,12-0,75-8,4639,644,1841,551,0019-01
CT PHILP TS 41.7910,38-0,74-6,6541,793,2643,811,0019-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 17:32
meer...