Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Randstad
ISIN: NL0000379121
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS RAND TL 14.5842,400,040,0914,581,3513,261,0009:05
GS RAND TL 19.2438,1019,241,5117,511,0018-01
GS RAND TL 23.6234,140,030,0923,621,7121,501,0009:05
GS RAND TL 27.7530,380,040,1327,751,9625,261,0009:05
GS RAND TL 31.5726,900,040,1531,572,2628,731,0009:05
GS RAND TL 31.9125,5231,912,1529,021,0011-01
GS RAND TL 33.6125,040,040,1633,612,4630,591,0009:05
GS RAND TL 34.6324,110,040,1734,632,5731,511,0009:05
GS RAND TL 36.6722,240,030,1436,672,8333,371,0009:05
GS RAND TL 38.6920,400,040,2038,693,1535,211,0009:05
GS RAND TL 39.7119,470,030,1539,713,3436,141,0009:05
GS RAND TL 40.7118,560,040,2240,713,5537,051,0009:05
GS RAND TL 41.7217,640,040,2341,723,7937,971,0009:05
GS RAND TL 42.7216,720,030,1842,724,0638,881,0009:05
GS RAND TL 43.7615,780,040,2543,764,3939,821,0009:05
GS RAND TL 44.7714,850,030,2044,774,7640,751,0009:05
GS RAND TL 45.7913,930,040,2945,795,2141,671,0009:05
GS RAND TL 46.813,010,040,3146,805,7442,591,0009:05
GS RAND TS 58.929,670,020,2158,923,7165,351,0009:05
GS RAND TS 60.0110,880,040,3760,013,4166,561,0009:05
GS RAND TS 63.6614,910,030,2063,662,6970,611,0009:05
GS RAND TS 67.1418,760,030,1667,142,2474,471,0009:05
GS RAND TS 70.9422,960,030,1370,941,8978,691,0009:05
GS RAND TS 73.9226,250,030,1173,921,6981,991,0009:05
GS RAND TS 76.929,540,030,1076,901,5285,291,0009:05
GS RAND TS 77.7430,480,030,1077,741,4886,231,0009:05
GS RAND TS 77.8630,620,040,1377,861,4886,361,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP RANDS TL 13.743,0913,701,2912,441,0018-01
BNP RANDS TL 22.435,1822,401,5720,351,0018-01
BNP RANDS TL 25.332,5425,301,7022,991,0018-01
BNP RANDS TL 2631,960,040,1326,001,7323,631,0009:05
BNP RANDS TL 27.69428,410,040,1427,691,9527,691,0009:05
BNP RANDS TL 28.73827,330,040,1528,742,0228,741,0009:05
BNP RANDS TL 28.929,320,030,1028,901,8926,271,0009:05
BNP RANDS TL 3028,380,040,1430,001,9527,211,0009:05
BNP RANDS TL 30.37525,700,040,1630,382,1530,381,0009:05
BNP RANDS TL 31.626,920,040,1531,602,0628,671,0009:05
BNP RANDS TL 34.624,140,040,1734,602,2931,451,0009:05
BNP RANDS TL 36.322,670,040,1836,302,4432,921,0009:05
BNP RANDS TL 36.61319,490,040,2136,612,8336,611,0009:05
BNP RANDS TL 37.821,290,040,1937,802,6034,301,0009:05
BNP RANDS TL 38.6817,430,040,2338,683,1738,681,0009:05
BNP RANDS TL 39.319,900,040,2039,302,7835,691,0009:05
BNP RANDS TL 39.71316,390,030,1839,713,3639,711,0009:05
BNP RANDS TL 40.74415,660,362,3540,743,5940,741,0012:26
BNP RANDS TL 40.818,510,030,1640,802,9837,081,0009:05
BNP RANDS TL 42.417,060,040,2442,403,2338,531,0009:05
BNP RANDS TL 42.80713,290,040,3042,814,1442,811,0009:05
BNP RANDS TL 43.83712,270,040,3343,844,4843,841,0009:05
BNP RANDS TL 43.915,690,040,2643,903,5139,901,0009:05
BNP RANDS TL 44.86611,500,302,6844,874,8844,871,0012:41
BNP RANDS TL 45.514,300,040,2845,503,8541,291,0009:05
BNP RANDS TL 45.89710,200,040,3945,905,3745,901,0009:05
BNP RANDS TL 46.9239,170,030,3346,925,9646,921,0009:05
BNP RANDS TL 4712,880,040,3147,004,2742,711,0009:05
BNP RANDS TL 47.958,160,040,4947,956,6847,951,0009:05
BNP RANDS TL 48.511,510,040,3548,504,7744,081,0009:05
BNP RANDS TL 48.9577,150,040,5648,967,6048,961,0009:05
BNP RANDS TL 49.956,160,040,6549,958,7849,951,0009:05
BNP RANDS TL 5010,140,040,4050,005,4045,451,0009:05
BNP RANDS TL 50.9485,160,040,7850,9510,4350,951,0009:05
BNP RANDS TL 51.68,740,030,3451,606,2546,851,0009:05
BNP RANDS TL 51.67851,6851,681,00
BNP RANDS TL 53.17,380,040,5453,107,3748,211,0009:05
BNP RANDS TL 53.9352,170,041,8853,9423,6453,941,0009:09
BNP RANDS TL 54.66,020,030,5054,608,9849,571,0009:05
BNP RANDS TS 52.56,7552,507,5858,341,0002-01
BNP RANDS TS 52.9170,8252,9228,3252,921,0003-01
BNP RANDS TS 56.7541,72-0,06-3,3756,7537,4456,751,0009:05
BNP RANDS TS 58.39,26-0,06-0,6458,306,1864,811,0009:05
BNP RANDS TS 58.6963,66-0,07-1,8858,7016,2658,701,0009:05
BNP RANDS TS 59.74,67-0,06-1,2759,7012,5659,701,0009:05
BNP RANDS TS 60.311,50-0,06-0,5260,304,9567,051,0009:05
BNP RANDS TS 60.517,1060,502,8867,271,0024-11
BNP RANDS TS 60.7045,67-0,07-1,2260,7010,2560,701,0009:05
BNP RANDS TS 61.7216,69-0,06-0,8961,728,6361,721,0009:05
BNP RANDS TS 62.313,73-0,07-0,5162,304,1369,281,0009:05
BNP RANDS TS 62.619,3362,602,5569,511,0024-11
BNP RANDS TS 64.315,88-0,07-0,4464,303,5671,431,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING RANDS SPS 40.8
ING Randstad Sprinter BEST Long 24.3631,530,060,1924,361,761,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 25.930,000,060,2025,901,841,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 29.0826,820,060,2229,082,061,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 30.6525,250,060,2430,652,191,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 32.2823,620,060,2532,282,341,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 33.9921,910,060,2733,992,521,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 35.5320,360,060,3035,532,701,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 37.4118,480,050,2737,412,971,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 39.3916,500,050,3039,393,331,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 41.4814,420,060,4241,483,801,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 43.6512,250,060,4943,654,451,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 45.949,960,060,6145,945,451,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Long 48.337,850,364,8148,337,121,0012:28
ING Randstad Sprinter BEST Long 53.32,600,062,3653,3019,271,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Short 58.653,38-0,07-2,0358,6517,791,0009:05
ING Randstad Sprinter BEST Short 62.997,73-0,06-0,7762,997,461,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 10.246,380,060,1310,201,201,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 12.444,420,060,1412,401,251,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 14.642,440,060,1414,601,311,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 15.741,380,060,1515,701,341,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 18.738,680,060,1618,701,431,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 20.636,970,060,1620,601,501,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 22.635,140,060,1722,601,581,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 24.633,280,060,1824,601,661,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 26.731,370,060,1926,701,761,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 2929,300,060,2129,001,891,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 33.525,220,060,2433,502,191,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 3622,940,060,2636,002,401,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 38.720,510,050,2438,702,681,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 41.517,920,060,3441,503,071,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 44.615,140,050,3344,603,621,0009:05
ING Randstad Sprinter Long 47.912,170,060,5047,904,481,0009:05
ING Randstad Sprinter Short 61.813,20-0,06-0,4561,804,311,0009:05
ING Randstad Sprinter Short 67.719,69-0,06-0,3067,702,871,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB RANDS 40TL 0318Z3,1840,003,4740,005,0018-01
CB RANDS 45TL 0318Z2,1845,004,9945,005,0018-01
CB RANDS 50TL 0318Z0,3450,000,0050,005,0008-11
CB RANDS 51TL 0318Z0,9951,0010,6451,005,0018-01
CB RANDS 58TS 0318Z0,5658,0021,4658,005,0018-01
CB RANDS 65TS 0318Z1,9565,005,9165,005,0018-01
CB RANDS 51.9TL OPENZ0,8051,9013,0051,905,0018-01
CB RANDS 56.9TS OPENZ1,640,000,000,001,0008-01
CB RANDS FL 542,995,001,0018-01
CB RANDS TL 28.0928,7228,091,9226,961,0018-01
CB RANDS TL 31.225,7331,202,1529,951,0018-01
CB RANDS TL 34.322,7534,302,4232,931,0018-01
CB RANDS TL 37.3919,7837,392,7935,901,0018-01
CB RANDS TL 43.0914,2943,093,8541,381,0018-01
CB RANDS TL 49.321,6749,326,5047,375,0018-01
CB RANDS TS 60.517,6060,517,5363,101,0018-01
CB RANDS26.73TL OPENZ29,0926,731,9026,731,0018-01
CB RANDS30.98TL OPENZ24,8430,982,2330,981,0018-01
CB RANDS32.98TL OPENZ22,8432,982,4232,981,0018-01
CB RANDS34.97TL OPENZ20,8534,972,6434,971,0018-01
CB RANDS37.45TL OPENZ18,3737,452,9937,451,0018-01
CB RANDS40.43TL OPENZ15,3940,433,5840,431,0018-01
CB RANDS43.92TL OPENZ11,9143,924,6143,921,0018-01
CB RANDS47.91TL OPENZ7,8947,916,8947,911,0018-01
CB RANDS63.82TS OPENZ1,7063,826,7263,825,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT RANDS TL 30.94642,5230,952,2430,9510,0018-01
CT RANDS TL 33.93652,2233,942,5533,9410,0018-01
CT RANDS TL 36.98421,9236,982,9636,9810,0018-01
CT RANDS TL 39.281,9039,282,9536,9410,0018-01
CT RANDS TL 40.95731,5240,963,7540,9610,0018-01
CT RANDS TL 41.331,700,000,0041,333,2938,8710,0010:03
CT RANDS TL 43.97971,2243,984,7043,9810,0018-01
CT RANDS TL 44.331,4244,333,9441,6910,0018-01
CT RANDS TL 45.40841,110,043,7445,415,3445,4110,0011:39
CT RANDS TL 45.871,2845,874,3943,1410,0018-01
CT RANDS TL 52.01630,4152,0214,5352,0210,0018-01
CT RANDS TS 58.730,7458,738,1862,6910,0018-01
CT RANDS TS 58.89120,3958,8918,4358,8910,0018-01
CT RANDS TS 61.080,9961,085,9865,2010,0018-01
CT RANDS TS 64.17070,9164,176,7264,1710,0018-01
CT RANDS TS 65.991,5265,993,8370,4410,0018-01
CT RANDS TS 66.85131,1866,855,0866,8510,0018-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 568.29
+ / - +0.32%
AEX568,17arrow0,30% 14:40
AMX857,52arrow0,60% 14:40
ASCX1092,70arrow0,58% 14:40
BEL-204151,54arrow0,23% 14:40
FTSE 1007712,04arrow0,14% 14:24
CAC-405515,55arrow0,38% 14:40
SMI9485,79arrow0,35% 14:24
meer...

Meest Bekeken

meer