*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 33
34 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 12 okt 2011, 15:43

eBay en Facebook gaan meer samenwerken

door onze redactie
Veilingsite eBay en profielensite Facebook gaan meer samenwerken en maken dit later deze week bekend. Dat meldt een anonieme bron van persbureau Reuters. Onlangs stapte een Facebook-directeur over naar eBay.

Het is nog niet helemaal duidelijk op wat voor manier de twee gaan samenwerken. Wel is bekend dat één van Facebooks marketingdirecteurs, Katie Miltic, sinds kort in de raad van bestuur van eBay zit. Vermoedelijk wordt de nieuwe samenwerking bekendgemaakt deze week op de X.commerce-conferentie in San Francisco.

Hier zal eBay ook een nieuwe dienst van dochteronderneming PayPal tonen. Het gaat om PayPal Access, een methode waarmee klanten simpeler kunnen afrekenen bij webwinkels door alleen een gebruikersnaam en wachtwoord in te vullen in plaats van een heel formulier met creditcardnummer en persoonlijke gegevens.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten