*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 34
35 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 27 dec 2011, 16:04

'Apple-tv in 32 en 37 inch versie verkrijgbaar'

door onze redactie
De inmiddels bijna mythische Apple-televisie wordt bij de lancering geleverd in de maten 32 inch en 37 inch. Dat meldt de Taiwanese technologiesite DigiTimes.

'Apple komt met 32- en 37 inch televisies.' 'Apple komt met 32- en 37 inch televisies.'

De site baseert het nieuws op bronnen bij leveranciers van Apple. De processor van de apparaten wordt gemaakt door Samsung, terwijl Sharp de LCD-panelen voor de tv's produceert.

Er doen al jaren geruchten de ronde over een eigen televisie van de iPhone-producent. Zo zou het met gebaren en stemcommando's bestuurd kunnen worden en wordt hij in de markt gezet als apparaat om on demand en internetvideo mee af te spelen.

De eerder dit jaar overleden Apple-oprichter Steve Jobs zei in zijn officiële biografie nog dat hij het 'tv-probleem' eindelijk opgelost had.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten