*

Zoeken
  Zoeken met  
 
7 °C
W 3
 
files 241
309 km.
euro95
diesel
1,801
1,499
 
 

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
Hoe kan ik mijn foto’s en video’s op mijn televisie vertonen?
Veel tablets hebben een HDMI aansluiting. Via een geschikte kabel kun je deze dan met een HD televisie...
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten
 
do 26 jan 2012, 14:49

Motorola daagt Apple om iPhone 4S en iCloud

door onze redactie
Mobiele telefoonfabrikant Motorola dat op het punt staat overgenomen te worden door Google, heeft een nieuwe rechtszaak aangespannen tegen Apple. Motorola beschuldigt Apple ervan inbreuk te maken op zes patenten met zijn iPhone 4S en iCloud producten.

Motorola zegt dat iCloud inbreukt maakt op zijn patenten. Motorola zegt dat iCloud inbreukt maakt op zijn patenten.

Motorola eist een schadevergoeding en een verbod van zowel de iPhone 4S als de iCloud dienst. Met de iPhone 4S zou Apple inbreukmaken op alle zes patenten die in de rechtszaak worden genoemd, terwijl met de iCloud dienst inbreuk zou worden gemaakt op vier van deze patenten. In november 2011 beschuldigde Motorola Apple er voor een Duitse rechtbank al van inbreuk te maken op een patent met zijn iClouddienst.

De patentzaak is ingediend bij een districtrechter in de staat Florida. Voor het aanspannen van de rechtszaak heeft Motorola toestemming moeten vragen aan Google vanwege de op handen zijnde overname. De Androidmaker heeft ingestemd met de rechtszaak tegen zijn grootste rivaal in de mobiele telefoonindustrie. De Europese Unie beslist eerdaags of Google Motorola mag overnemen.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?

Loading flash