*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 3
 
files 88
146 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
Is er ook prepaid mobiel internet voor tablets?
Ja, wil je af en toe gebruik maken van mobiel internet dan is prepaid de beste oplossing.
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten
 
vr 12 sep 2008, 11:27

Brussel nog niet tevreden over Google

BRUSSEL -  De Europese Commissie is nog niet helemaal tevreden over het besluit van internetzoekmachine Google om zoekopdrachten op internet niet meer achttien maanden maar nog maar negen maanden te bewaren.

Voor EU-commissaris Jacques Barrot (Justitie) is dat een stap in de goede richting. Maar Brussel vraagt van het Amerikaanse bedrijf nog altijd dat het teruggaat naar een bewaartermijn van maximaal zes maanden.

Google linkt zoekopdrachten aan het unieke IP-adres van een computer en bewaarde die tot vorig jaar maart oneindig lang. Daarna werd een termijn ingesteld van anderhalf jaar, nu is die periode dus gehalveerd naar negen maanden.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!