*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 7
8 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 16 okt 2008, 12:40

Australië censureert internet

door onze redactie
AMSTERDAM -  Dat landen als China en Syrië het internet binnen hun grenzen flink censureren, is bekend. Nu kan ook Australië aan dit rijtje toe worden gevoegd.

De Australische regering gaat op korte termijn namelijke een verplicht filter introduceren. Deze moet alle vormen van pornografie buitenhouden, om tere kinderzieltjes te beschermen. Mensen die dit niet willen, kunnen dit laten weten, waarna het filter opgeheven wordt.

Althans... In plaats van dat dit echt gebeurt, worden deze gebruikers achter een ander filter geplaatst. Deze verwijdert 'illegale' internetpagina's en blokkeert ander niet wettelijk toegestaan internetverkeer. Het is alleen de vraag wie bepaalt wat wel en wat niet geblokkeerd wordt en hoe men ervoor gaat zorgen dat er niet per ongeluk legale sites uitgefilterd worden.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten