De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
Z 2
 
files
km.
euro95
diesel
1,465
1,107
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 7 november
Gerelateerde artikelen
Bloggers opgepakt
Twee bloggers in Maleisië en...
Voorwaardelijke straf voor Russische blogger
Een Rus die de lokale politie in zijn...
di 11 nov 2008, 09:09

Myanmarese blogger krijgt 20 jaar cel

YANGON -  Een Myanmarese blogger, die in september vorig jaar werd gearresteerd na massale protesten, heeft twintig jaar celstraf gekregen. Dat heeft een woordvoerder van de pro-democratische oppositiepartij NLD dinsdag gezegd.

Foto: AFP

De 28-jarige Nay Phone Latt schreef in zijn blog over de problemen die hij in het dagelijks leven tegenkwam, zoals het almaar duurder wordende dagelijks levensonderhoud en de onderdrukking door het regime.

Latt werd maandag met vijf anderen activisten en leden van NLD veroordeeld. Volgens de NLD-woordvoerder heeft het regime de zaak snel onderzocht en afgehandeld zodat er geen tijd was voor een verdediging met advocaten.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
Stem op de Telegraaf Digitaal HME Award
Philips amBX Premium Kit
www.