*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
O 3
 
files 18
30 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
do 22 nov 2007, 20:42

Duitse politie worstelt met Skype

door onze redactie
Duitse politie worstelt met Skype
De Duitse politie heeft toegegeven dat ze niet in staat is om telefoongesprekken die via het internet worden gevoerd

Ziercke drong aan op meer bevoegdheden voor de politie om via internet heimelijk bestanden te kunnen controleren op pc's van verdachten. De politie kan daarmee informatie verzamelen van verdachten zonder alleen afhankelijk te zijn van telefoontaps.

Het Korps landelijke politiediensten, dat zich in Nederland bezighoudt met de opsporing van criminele activiteiten op het internet, wil niet reageren op de uitspraken van de Duitsers. Wij gaan niet in op wat wel en niet mogelijk is, aldus een woordvoerder donderdag.

Eerder deze week gaf een Britse computerbeveiliger nog aan hoe eenvoudig het juist is om VoiP-gesprekken af te luisteren.


Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.

Meest gelezen

Telegraaf | Buitenland | Binnenland | Prive | Digitaal | Telesport | OverGeld | Vrouw | DFT | Film en Uitgaan | MijnBedrijf | Reiskrant | Autovisie | Varen |
Please Wait ...
loading ...