*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 7
8 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 21 nov 2008, 10:24

Lotus Notes op mobieltjes Nokia

door onze redactie
AMSTERDAM -  Tot nu toe is het lastig om via smartphones toegang te krijgen tot zakelijke e-mail gebaseerd op IBM’s Lotus Notes systeem. Vanaf volgende maand komt daar verandering in voor bezitters van een Nokia smartphone.

Dankzij nieuwe software krijgen meer dan 80 miljoen gebruikers van een Nokia smartphone toegang tot Lotus email. Afgelopen september sloot Nokia een soortgelijke deal met Microsoft.

“Door deze samenwerking zijn we in staat om bijna 90 procent van de zakelijke emails via de mobiel te laten benaderen zonder dat bedrijven hiervoor hoeven te investeren”, aldus een woordvoeder van Nokia.

De Finse telefoonfabrikant is dit jaar gestopt met het ontwikkelen van zijn eigen zakelijke e-mailproduct en heeft in plaats daarvan voor samenwerking gekozen in zijn strijd met BlackBerry fabrikant RIM om de zakelijke gebruiker.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten