De Application Manager biedt bezoekers een overzicht van de voor hun toestel beschikbare applicaties van Vodafone én derden. De dienst is zowel toegankelijk via het reguliere als het mobiele internet. Voordeel van de mobiele site is dat het toesteltype van de gebruiker automatisch wordt herkend waarna alleen relevante applicaties getoond worden.
Een van de applicaties die via de nieuwe dienst beschikbaar is, is de vandaag gelanceerde java-applicatie van De Telegraaf. Naast het laatste nieuws, de sportuitslagen, koersinformatie en het weer en verkeer kunnen gebruikers nu op hun mobiele telefoon de digitale versie van de complete krant doorbladeren en inzoomen op artikelen.
Andere applicaties die via Application Manager verkrijgbaar zijn, zijn Vodafone TV, Vodafone Music, Live messenger, Google Maps, Youtube, Vodafone Travelkit, ZYB adresboek, iLocal, NOS, Uitzending gemist, Pathé en Tunin.FM. Het aanbod wordt de komende tijd verder uitgebreid.
Met de Application Manager hoopt Vodafone mobiel internet voor een breed publiek aantrekkelijk en relevant te maken. ”De huidige wildgroei aan mobiele besturingssystemen en browsers bemoeilijkt dit”, vertelt Harry Odenhoven, directeur Online Service Unit bij Vodafone Nederland. ”Wij maken de applicaties nu voor iedereen inzichtelijk en gratis beschikbaar.”

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer