Het apparaat heeft erg veel weg van de controller voor Nintendo's Wii-spelcomputer. Voorop zit een infraroodsensor waarmee een cursor op het scherm bewogen kan worden. In de afstandsbediening zelf zitten bewegingssensoren. Door bepaalde bewegingen met het apparaatje te maken, kunnen commando's gegeven worden.
In het patent wordt onder meer omschreven hoe het mogelijk zal zijn om foto's te bekijken en bewerken met de afstandsbediening. Ook wordt getoond hoe een virtueel toetsenbord in zijn werk zou gaan.
Apple TV is de media-computer van het bedrijf waarmee het een plek in de huiskamer wil veroveren. Het apparaat is echter niet erg succesvol gebleken, mede vanwege de nogal gelimiteerde mogelijkheden wat betreft het kopen en downloaden van films. Wellicht dat de nieuwe afstandsbediening daar wat verandering in kan brengen.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer