*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 63
54 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 03 apr 2009, 14:30

HTC Magic komt wat later

door onze redactie
AMSTERDAM -  De tweede 'Google-foon' komt iets later dan gepland. De HTC Magic zou in april uitkomen via telecomprovider Vodafone, maar dat blijkt nu een maandje later te zijn.

Foto: REUTERS

Gadgetsite Pocket-Lint.com kreeg van zowel Vodafone als HTC te horen dat de telefoon op één mei in Groot-Brittannië te koop zal zijn. Een datum voor Nederland is nog niet bekend. Het is dan ook niet duidelijk of de vertraging invloed heeft op de Nederlandse lancering van het apparaat.

De Magic is de opvolger van de G1, die vorig jaar via T-Mobile uitkwam. Dit was de eerste telefoon met het Android-besturingssysteem van Google. De Magic verschilt in feite niet erg veel van zijn voorganger, afgezien van het feit dat het geen fysiek toetsenbord heeft.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten