*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 63
59 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 19 mei 2009, 14:08

”Goedkopere iPhone zonder contract”

door onze redactie
AMSTERDAM -  Om de verkopen van de iPhone aanzienlijk te laten stijgen kan Apple besluiten goedkopere versies van zijn populaire telefoon te introduceren zonder de verplichte maandelijkse datakosten. De invloedrijke analist Toni Sacconaghi van Sanford C. Bernstein verwacht dat Apple in de komende weken nieuwe iPhones lanceert voor de meer kostenbewuste consument.

”Ik heb er alle vertrouwen in dat er een lager geprijsd alternatief komt”, vertelde Sacconaghi tijdens de Reuters Global Technologie Summit in New York. Hij voegde er aan toe dat een goedkopere telefoon aantrekkelijker is voor consumenten die het liefst een pre-paid abonnement gebruiken.

Nu betalen prepaid klanten een aanzienlijk hoger bedrag voor de iPhone dan consumenten die zich verbinden aan een twee-jarig contract bij een exclusieve aanbieder, in Nederland is dat T-Mobile, in de Verenigde Staten AT&T. In een aantal Europese landen, waaronder Italië is al een iPhone versie beschikbaar voor prepaidklanten, maar die betalen een stuk meer voor het apparaat dan klanten die zich aan een contract verbinden.

Sacconaghi benadrukt dat de telefoon ook zonder dure internetbundel aantrekkelijk is voor veel consumenten. Ze kunnen het toestel gebruiken als telefoon en muziekspeler en internetten zodra ze in de buurt zijn van een wifi netwerk.

Apple geeft zoals gebruikelijk geen commentaar op speculaties.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten