*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
O 3
 
files 151
192 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
Is er ook prepaid mobiel internet voor tablets?
Ja, wil je af en toe gebruik maken van mobiel internet dan is prepaid de beste oplossing.
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten
 
di 26 mei 2009, 13:43

Iraniërs kunnen weer op Facebook

TEHERAN -  Iraniërs kunnen de populaire netwerksite Facebook weer bezoeken. De Iraanse overheid hief de blokkade van de site dinsdag op. Dat meldde Ilna, een persbureau met nauwe banden met de hervormers in het land.

Foto: AFP

Het ministerie van Communicatie in Teheran had Facebook zaterdag geblokkeerd, naar verluidt omdat de hervormingsgezinde oud-premier Mirhossein Mousavi het netwerk zou willen inzetten tijdens de campagne voor de presidentsverkiezingen van volgende maand. Mousavi neemt het dan onder meer op tegen de conservatieve zittende president Mahmoud Ahmadinejad.

Het internet is in Iran nagenoeg het enige platform waar tegenstanders van het conservatieve bewind hun stem kunnen laten horen. Mousavi klaagde onlangs dat de staatsomroep alleen Ahmadinejad aan het woord laat.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!