*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 17
13 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
Is er ook prepaid mobiel internet voor tablets?
Ja, wil je af en toe gebruik maken van mobiel internet dan is prepaid de beste oplossing.
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten
 
vr 19 jun 2009, 17:06

Vertaaldienst maakt Iran toegankelijker

door onze redactie
AMSTERDAM -  Google heeft vandaag het Perzisch, ook wel Farsi genoemd, als 42ste taal toegevoegd aan zijn online vertaaldienst. Google wijst erop dat de dienst kan helpen bij het beter toegankelijk maken van informatie uit Iran dat momenteel roerige tijden doormaakt en media aan banden legt vanwege de betwiste verkiezingsuitslag.

Door de toevoeging van het Perzisch aan Google’s vertaaldienst kunnen nu blogs, nieuwsartikelen en tekstberichten snel omgezet worden van Perzisch naar Engels en omgekeerd.

Google zegt intern al bezig te zijn geweest met het toevoegen van Perzisch aan Google Translate, maar heeft het proces versneld vanwege de huidige opstand in het land.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!
Gerelateerde artikelen