*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 65
70 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 24 jun 2009, 14:08

IPhone-versie Gmail vernieuwd

door onze redactie
AMSTERDAM -  IPhone-bezitters die ook gebruik maken van Google's Gmail-dienst zitten nog altijd te wachten op een App waarmee ze alle functionaliteiten van de webversie kunnen gebruiken. Die dag is nog altijd niet aangebroken, maar de iPhone-versie van de website is wel aangepast.

Dankzij firmware 3.0 voor de populaire telefoon van Apple is het nu mogelijk om zogenaamde 'swipe'-commando's te geven. Dat wil zeggen dat met een zwiep van de vinger emails in het Gmail-archief geplaatst kunnen worden. Dit was voorheen niet mogelijk omdat Apple geen ondersteuning voor deze techniek in de browser had ingebouwd.

Helaas voor bezitters van andere touch screen-telefoons werkt dit alleen in de iPhone-browser. En helaas voor Nederlanders is deze functie momenteel alleen bruikbaar als de taal bij Gmail op Engels is ingesteld.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten