In de VS wordt een register bijgehouden van iedereen die ooit is veroordeeld voor seksueel georiënteerde misdaden. Hieronder vallen verkrachtingen en aanrandingen, maar de database wordt vooral gebruikt door ouders om te kijken of er veroordeelde pedofielen in de buurt wonen. Alle gegevens zijn namelijk openbaar en mogen door iedereen ingezien worden.
Het is dan ook deze database die door de applicatie gebruikt wordt. Eerst wordt bepaald waar de gebruiker zich bevindt, waarna veroordeelde sex offenders in de omgeving op een kaart getoond worden. Hierna is het mogelijk om informatie over deze mensen te lezen en zelfs foto's van hen te zien.
Ook is het mogelijk om het adresboek van de gebruiker door te spitten om te zien of hier bekende pedofielen tussen zitten.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer