*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 193
289 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
Is er ook prepaid mobiel internet voor tablets?
Ja, wil je af en toe gebruik maken van mobiel internet dan is prepaid de beste oplossing.
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten
 
do 22 okt 2009, 16:15

VN maken weg vrij voor universele oplader

FRANKFURT -  De Verenigde Naties (VN) hebben hun goedkeuring gegeven aan een type oplader voor mobiele telefoons. „Elke mobiele beller zal profiteren van de nieuwe Universal Charging Solution (UCS)”, aldus International Telecommunication Union (ITU), de telecomtak van de VN. Het orgaan bestaat uit vertegenwoordigers van nationale overheden en telecombedrijven die afspraken maken over standaarden en regels voor telefonie.

Een hoop ergernissen zouden daarmee tot het verleden behoren. Deze zomer sloten de belangrijkste fabrikanten van mobiele telefoons al een akkoord over een universele oplader.

ITU hoopt dat een universele oplader het afval van de apparaten zal beperken. Volgens de organisatie zijn er nu meer dan 4 miljard mobiele telefoonabonnementen in de wereld.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!