*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 82
109 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 15 jan 2010, 16:51

Zelf publiceren op Amazon Kindle

door onze redactie
AMSTERDAM -  Internetboekenwinkel Amazon.com breidt zijn platform voor auteurs en uitgevers om zelf e-books te publiceren op de Kindle, de e-reader van het bedrijf, uit. Voortaan kunnen ook niet-Amerikanen hun boeken uploaden en verkopen.

Voorlopig kunnen alleen boeken in het Engels, Frans of Duits gepubliceerd worden via het Digital Text Platform van Amazon. Volgens de boekenwinkel worden in de toekomst ook boeken in andere talen geaccepteerd.

De stap is een logische uitbreiding voor Amazon, dat zijn in de Verenigde Staten populaire e-readers Kindle en Kindle DX ook in het buitenland aan de man probeert te brengen.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten