Dat beweren anonieme bronnen tegenover technologiesite Wired.
Na de presentatie van de iPad vorige week nam Steve Jobs de tijd om vragen van medewerkers van het bedrijf te beantwoorden. Vooral de opkomst van Google op de markt voor mobiele telefonie en het feit dat de iPad geen Flash ondersteunt bleken belangrijke onderwerpen.
Over Google zei Jobs: “Vergis je niet, ze willen de iPhone afmaken, maar dat zullen we niet toestaan. Die ‘Don’t Be Evil’-mantra is bullshit”
Ook Adobe kreeg ervan langs: “Ze zijn lui. Ze hebben veel potentie om interessante dingen te doen maar ze weigeren het gewoon… Apple geeft geen ondersteuning voor Flash, omdat het vol fouten zit. Als een Mac vastloopt komt dat vaak door Flash,” zei hij. Volgens hem zal Flash binnenkort niet meer gebruikt worden omdat de wereld overstapt op HTML5.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer