De drie versies van Office 2010 komen in juni beschikbaar. Naast retailversies zullen de programma’s ook voorgeïnstalleerd staan op nieuwe pc’s waarbij een productkey nodig is om het pakket te activeren.
De retailversie van Home en Student met daarin Word, Excel, PowerPoint en OneNote gaat €139 kosten, terwijl voor de productkey €109 betaald moet worden. De Home en Business versie heeft ook Outlook aan boord en een aanzienlijk hoger prijskaartje met €249 voor de productkey en €379 als het pakket in de winkel wordt aangeschaft. Office Professional dat net als de academische versie als extra Publisher en Access in het pakket heeft, krijgt een prijskaartje van €499 voor de productkey en €699 voor de retailversie.
Naast de drie betaalde pakketten lanceert Microsoft ook een gratis Starter editie die alleen Word en Excel zal bevatten.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer