*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 2
0 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
Is er ook prepaid mobiel internet voor tablets?
Ja, wil je af en toe gebruik maken van mobiel internet dan is prepaid de beste oplossing.
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten
 
vr 19 mrt 2010, 13:59

Kerken gaan voor digitaal en duurzaam

UTRECHT -  Duurzaamheid en digitalisering zijn de trends op de tweedaagse Kerk en Gemeentebeurs in de Utrechtse Jaarbeurs. Pastoors en predikanten vinden er naast de traditionele orgels en kerkbanken de nieuwste snufjes op het gebied van milieuvriendelijke daken, energiezuinige verlichting en de digitalisering van hun kerkdiensten.

De gloeilamp in de kerkelijke kroonluchters maakt noodgedwongen plaats voor de led-lamp. „Kerken verspillen enorm veel energie aan verlichting. Pas de laatste tijd wordt daar meer over nagedacht”, aldus lichtontwerper Hendrik Jan Vermeulen.

De diensten zijn straks voor thuisblijvers niet alleen via kerkradio te volgen, maar ook live via internet. Enkele kerken experimenteren hier al mee.

De organisatie rekent voor deze tweede editie van de beurs, die vrijdag openging en tot en met zaterdag duurt, op ongeveer 350.000 bezoekers.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!