In eerste instantie ligt de nadruk op 'boxed entertainment', zoals films, software en consumentenelektronica. Mogelijk gaat Media Markt ook al meteen witgoed, zoals wasmachines, online aanbieden.
De webwinkel wordt een onderdeel van de website van Media Markt Nederland. Het logistiek concern Fiege neemt de distributie voor zijn rekening.
Het van oorsprong Duitse concern gebruikt Nederland samen met Oostenrijk als proeftuin voor de internetwinkel. De woordvoerder zei dat het project later dit jaarwordt geëvalueerd, waarna ook in Duitsland een eerste stap met verkoop via internet zal worden gezet.
Media Markt is een van de bekendste elektronicaketens van Nederland. Het Duitse Metro zit ook achter de keten Saturn. In totaal zijn er in Nederland 32 vestigingen van Media Markt en Saturn.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer