*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 43
45 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 19 aug 2010, 17:39

Acer en Motorola willen Android 3.0 voor tablet pc

door onze redactie
AMSTERDAM -  Computerfabrikant Acer zou de introductie van haar iPad rivaal willen uitstellen tot het eerste kwartaal van 2011 zodat het nieuwste Android 3.0 besturingssysteem op het apparaat kan. Dat schrijft de Chinese website Digitimes op basis van bronnen nabij de fabrikant. Een analist van de website meldt verder dat Motorola door Google is uitverkoren om samen een Android 3.0 tablet te ontwikkelen.

Bron: Shufflegazine.com Bron: Shufflegazine.com

Naar verwachting lanceert Google de Android 3.0 versie in het vierde kwartaal. Deze versie is speciaal ontwikkeld voor tablet pc’s en zou hogere schermresoluties ondersteunen. Eerder had Acer gemeld eind dit jaar zowel een Android als Windows tablet te zullen lanceren. Het Windows 7 model wordt nog wel dit jaar verwacht.

Volgens Digitimes analist Mingchi Kuo heeft Google Motorola gevraagd samen een tablet te ontwikkelen op dezelfde wijze als HTC destijds met de G1. Verizon zou de distributeur van het apparaat worden. De Motorola tablet zou een 10,1-inch scherm krijgen dat iets minder scherp is dan dat van de iPad. Het zou wel dunner zijn dan de Apple rivaal. Het apparaat zou eind 2010 in massaproductie worden genomen.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Columnisten

columnist
Technisch productspecialist van BelCompany beantwoordt vragen over mobiele telefonie en tablets
De nieuwe iPad ondersteunt Dual-Cell HSDPA, werkt dat ook in Nederland?
Nee, geen enkele operator ondersteunt dit (nog).
columnist
Werkt in de UPC Winkel. Staat daar klanten te woord en beantwoordt vragen over digitale tv.
Wat is CI+? En wat is het verschil met een apart kastje voor DTV?
CI+ is een kaart ter grootte van een pinpas en kan gezien worden als een alternatief voor decoders. De...
Meer Columnisten