Gebruikers van de app kunnen kiezen uit één van de drie personages: een 27-jarige die zwanger is van haar derde kind als een burgeroorlog uitbreekt, een 15-jarige jongen die arts wil worden, maar gedwongen wordt een kindsoldaat te worden en een 24-jarige vrouw die de autoriteiten tegen zich in het harnas jaagt als ze opkomt voor vrouwenrechten nadat haar beste vriendin is verkracht.
Spelers moeten telkens keuzes maken die het verdere verloop van het leven van hun karakter bepalen, zoals geld betalen aan mensensmokkelaars om te ontsnappen of blijven met de kans te worden gedood door de politie.
De app My Life As A Refugee is gratis te downloaden voor Android in de Google Play Store . Binnenkort verschijnt de iOS app voor iPhone en iPad.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer