*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 54
49 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 07 feb 2012, 13:39

Minecraft-maker biedt aan Psychonauts 2 te financieren

door onze redactie
Gamesontwikkelaar Tim Schafer wil dolgraag een vervolg op zijn culthit Psychonauts maken, maar hij heeft niet genoeg geld om dit te financieren. Minecraft-bedenker Markus Persson heeft miljoenen verdiend met zijn bouwgame. Misschien valt er wat te regelen...?

Het lijkt van wel, als we van een Twitter-bericht van Persson mogen uitgaan. Hierin reageert hij namelijk op een uitspraak van Schafer in een interview met website Digital Spy. De ontwikkelaar stelde hierin dat uitgevers simpelweg geen geld over hebben voor een vervolg, maar dat hij het nog wel zou willen maken. "Ik moet alleen iemand overtuigen me een paar miljoen dollar te geven. Dat is alles," aldus Schafer.

Persson stuurde snel na publicatie van het interview een persoonlijke tweet gericht aan Schafer: "Laten we Psychonauts 2 mogelijk maken." Wellicht wil de Minecraft-bedenker dus zijn geld wel in een Psychonauts-vervolg steken?

In het interview stelt Schafer ook dat uitgevers bang zijn voor nieuwe gametitels. In plaats van nieuwe spellen willen zij vervolgen in bestaande series, zo stelt de gameslegende. De reden dat ze echter geen geld in een vervolg op zijn game willen steken, is omdat de eerste Psychonauts alleen onder een kleine groep gameliefhebbers een hit was.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!