De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
ZW 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 
vr 11 jul 2008, 10:12
Gerelateerde artikelen
Mirror’s Edge krijgt eigen stripserie
Naast Prototype en Gears of War zal...

Dochter Terry Pratchett schrijft verhaal voor game

door onze redactie
AMSTERDAM -  Rhianna Pratchett is bezig behoorlijk naam te maken in de gamesindustrie. Na Overlord en Heavenly Sword heeft zij ook het verhaal neer gepend voor de first person actiegame Mirror’s Edge.

Mirror’s Edge is een first person actiegame met in de hoofdrol de heldin Faith. In een Big Brother-achtige wereld waarin iedereen nauwlettend in de gaten wordt gehouden, probeert Faith haar zus te vinden die ten onrechte van moord wordt beschuldigd. Aan Faith de taak om haar onschuld te bewijzen.

“Het was een fantastische ervaring met het team van DICE [de ontwikkelaar van Mirror’s Edge, red.] samen te werken om leven te blazen in Faith, haar wereld, relaties en achtergrond. Mijn heldinnen en helden zijn altijd alledaags, maar worden door gebeurtenissen in een verhaal bijzonder. Faith heeft vaardigheden, maar ze is zeker geen superheld. Ze heeft haar fouten, net als iedereen. Kort gezegd: ze is echt. Dat is haar aantrekkingskracht.”, aldus Pratchett.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter