De Winkel van Sinkel was oorspronkelijk in Amsterdam opgericht door Anton Sinkel in 1821. Later opende hij een filiaal in Utrecht op 6 mei 1839. Voor de decoratie liet hij 4 gietijzeren beelden overbrengen uit Engeland die spottend “de Britsche Hoeren” genoemd werden. De winkel die begon als stoffenzaak was inmiddels uitgebreid tot een warenhuis waar zo goed als alles te koop zou zijn. Inmiddels wordt de Winkel van Sinkel gebruikt als eetcafé, terras, cocktail-lounge, culturele locatie en zaalverhuur voor allerlei instanties. De hoge plafonds en het sierlijke interieur maakt het een sfeervolle locatie.
Uitzicht vanuit de Winkel van Sinkel.
Zoals ik 16 september verteld had, werd de bovenruimte afgelopen zondag gebruikt voor de EPS Benelux. Op de benedenverdieping werd druk salsa gedanst in de avond. Er waren een paar kleine technische problemen maar dat valt te verwachten bij de eerste editie van een toernooi. Veel van de Nederlandse top-WC3-spelers waren gekomen om het debuut van de EPS in Nederland met eigen ogen te aanschouwen.
Daarnaast was er nog een aardig clubje mensen dat alle CS & WC3
wedstrijden bekeek.
In de aanloop van dit evenement had de toernooiorganisatie een interview met
mij afgenomen die je hier
kunt lezen.
Camera ploeg uit Enschede voor een interview.
De resultaten van het toernooi kun je hier bekijken.
EPS Benelux champ!
Semi-finals:
Grubby 2:0 Beez
SushiLicious 0:2 RotterDaM
Finals:
Grubby 2:1 RotterDaM
3rd place decider:
Beez 2:0 SushiLicious
Na afloop van het toernooi, waarbij ik moet zeggen dat ik aardig doodop was, was ik nog gevraagd voor een korte reactie.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer