Hoewel games als Brain Training enorme populariteit genieten, is Neil Thompson van mening dat het combineren van educatie en entertainment geen goed idee is. Het is, volgens hem, niet de taak van de gamesindustrie om games voor het onderwijs te creëren. Dat is de taak van de overheid en onderwijsinstellingen.
“We moeten in de industrie plezier generen en niet educatie. Het moment dat we doen alsof we in de industrie zitten voor de educatie, hebben we de lijn overschreden en dat is slecht voor ons als bedrijf en als industrie.”
“Wij moeten ons concentreren op het produceren van commerciële producten van goede kwaliteit die ook goed verkopen, want het kost te veel geld om fouten te maken”, aldus Thompson.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer