*

Zoeken
  Zoeken met  
17.2 °C
NNW 2
 
files 13
10 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 08 jan 2010, 14:41

Atari komt met speciale edities van Star trek Online

door onze redactie
AMSTERDAM -  Gamesuitgever Atari en ontwikkelaar Cryptic Studios kondigen vandaag de Collector’s Edition van Star Trek Online aan, die vanaf 2 februari tijdelijk verkrijgbaar is. Daarnaast verschijnen er ook nog een Gold en Silver editie exclusief voor Europa.

Stark Trek Online Collector's Edition Stark Trek Online Collector's Edition
Stark Trek Online Gold Edition Stark Trek Online Gold Edition
Stark Trek Online Silver Edition Stark Trek Online Silver Edition

Vroege vogels krijgen een luxe verpakking en handleiding, een Communicator Badge, twee uniformen van Star Trek: The Next Generation en Deep Space Nine voor in de game en pasjes die je aan je vrienden kunt geven zodat zij 3 dagen lang gratis kunnen spelen.

Naast deze Collector’s Edition, zal er exclusief voor Europa ook een Gold en Silver editie van de gewone game verkrijgbaar zijn. De Silver editie bevat een landkaart van Star Trek Online en 5 exclusieve postkaarten. De Gold editie bevat dezelfde items als de Silver editie en een exclusief T-shirt en ook een code voor het “Deep Space Nine”-uniform.

Iedereen die vooraf Star trek Online besteld, krijgt ook toegang tot de Star Trek Online Open Beta test die loopt van 12 tot en met 26 januari 2010. Daarnaast krijgen ze dankzij het Early Start Programma (29 januari tot en met 2 februari) een exclusieve voorsprong op spelers die het spel niet vooraf hebben besteld. In tegenstelling tot de Open Beta, zullen alle items en voortgang in het Early Start Programma wél meegenomen worden wanneer het spel officieel verschijnt.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!