Bolt Creative gaat hiervoor een samenwerking aan met stripboekuitgeverij Ape Entertainment. De Pocket God-strip zal eerst via iVerse Comics verschijnen voor de iPhone, iPod Touch en Android-telefoons. In een later stadium zal de strip ook in papiervorm verschijnen.
“Een stripboekserie is een natuurlijke uitbreiding van het merk Pocket God. Ape Entertainment is de perfecte partner om te helpen ons eiland om te zetten in boekvorm,” aldus Dave Castelnuovo, CEO bij Bolt Creative.
“Ons doel is om de meer dan 2,1 miljoen Pocket God-fans kennis te laten maken met de wereld van stripboeken en om omgekeerd de leuke en spannende Pocket God-wereld te introduceren aan stripliefhebbers,” aldus Brent E. Erwin, uitgever bij Ape Entertainment.
© 1996-2010 Uitgeversmaatschappij De Telegraaf B.V., Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer