*

Zoeken
  Zoeken met  
17.2 °C
NNW 2
 
files 19
16 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 29 sep 2010, 16:56

Hond valt meisje aan door Nintendogs

MANCHESTER -  Een hond heeft de bovenlip van een negenjarige meisje afgebeten terwijl het meisje een hondenspel op haar Nintendo DS aan het spelen was.

Megan Walker speelde het spelletje Nintendogs, waarin je een virtuele hond moet opvoeden, op de bank bij de oma van een vriendinnetje, in het Britse Manchester. De oma, Jean Taylor, had een grote bullmastiff als huisdier.

Geschrokken

Toen de hond in het spelletje begon te blaffen, schrok de mastiff, Saracen, van het geluid en sleurde ze Megan aan haar voet van de bank. Taylor, de eigenares van de hond, sprong geschrokken op en probeerde haar hond van het meisje af te trappen.

Een dochter van Taylor belde direct de politie. Toen de agenten het huis in kwamen, zat Megan op de bank met een doek om haar hoofd. Een groot deel van haar bovenlip was afgebeten.

Inslapen

De politie vond de bovenlip en bracht deze, samen met Megan, naar het ziekenhuis. Daar is ze twee uur lang geopereerd en heeft ze vijf dagen moeten blijven. Taylor heeft de hond verplicht moeten laten inslapen.

“Het spel moet een soort waarschuwing hebben, dat je het niet mag spelen in het bijzijn van echte honden”, aldus Jean Taylor tegen The Daily Mail. “Ik geef de schuld aan het spelletje. Als ze dat niet aan het spelen was, dan had de hond haar nooit aangevallen.”

Nintendo wilde niet reageren op het nieuws.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!