Zoeken
  Zoeken met  
16.3 °C
NNO2
 
files 10
59 km.
euro95
diesel
1,799
1,453
 
 
vr 24 aug 2012, 11:20

Beste games van Gamescom bekend

door onze redactie
Een week na de Duitse gamebeurs zijn de namen bekend gemaakt van de games die in de prijzen gevallen zijn bij de uitreiking van de Gamescom Awards. Grote winnaar is Bethesda die met Dishonored drie prijzen in de wacht sleept.

Dishonored won de prijzen in de categorieën beste game, beste PlayStation 3-game en beste Xbox 360-game. De jury had het volgende te melden over nieuwe titel van Bethesda: “Met Dishonored hebben Arkane en Bethesda een prachtige en verwrongen wereld gecreëerd. De prachtige graphics komen samen met een grote hoeveelheid aan vrijheid in het oplossen van de game. De tools die spelers krijgen maken deze game speciaal, terwijl de combinatie van actie en bovennatuurlijke krachten zorgen voor een compleet nieuwe action adventure.”

Rayman Legends van Ubisoft won twee prijzen in de categorieën beste familiegame en beste Wii-game. De jury prijst de vrolijke game om zijn charme en humor en de mogelijkheid voor ouders om samen plezier te beleven met hun kinderen.

Dit is de volledige lijst van prijswinnaars:

  • Beste game op Gamescom: Dishonored - Bethesda
  • Beste PlayStation 3-game: Dishonored - Bethesda
  • Beste Wii-game: Rayman Legends - Ubisoft
  • Beste Xbox 360-game: Dishonored - Bethesda
  • Beste pc-game: SimCity - Electronic Arts
  • Beste mobiele game: LittleBigPlanet (PlayStation Vita) - Sony
  • Best familiegame: Rayman Legends - Ubisoft
  • Beste online multiplayergame: Call of Duty: Black Ops II - Activision
  • Beste hardware of accessoire: Wonderbook: The Book of Spells - Sony
  • Beste casual game: Warface - Crytek