De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
5 °C
W 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 
wo 10 feb 2010, 13:55
Gerelateerde artikelen
Samsung wil smartphoneverkoop verdriedubbelen
Samsung, na Nokia de grootste...
Samsung komt met eigen mobiel OS
Telefoonfabrikant Samsung...

’Samsung Bada mobiel krijgt Bluetooth 3.0’

door onze redactie
AMSTERDAM -  Komende zondag aan de vooravond van het Mobile World Congress in Barcelona lanceert Samsung haar eerste mobiele telefoon die draait onder het eigen Bada besturingssysteem. Naast een nieuw besturingssysteem krijgt de telefoon mogelijk ook als eerste Bluetooth 3.0 aan boord.

Foto: Samsung

Op haar eigen Bada website schrijft Samsung dat 14 februari een nieuwe mobiele telefoon van Samsung wordt geboren die als eerste te zien zal zijn in Barcelona. Ongetwijfeld gaat het hier om de eerste Bada telefoon.

Op de website van de Bluetooth Special Interest Group (SIG) staat dat er een certificaat is toegewezen aan een nieuw toestel van Samsung voor de nieuwe Bluetooth standaard 3.0. Het gaat om de S5800. Volgens de beschrijving een stijlvolle telefoon met een 3,1-inch OLED volledig aanraakscherm met hoge resolutie. Het ontwerp zou compact en dun zijn en in meerdere kleuren beschikbaar komen. Of de S5800 draait onder het eigen Bada besturingssysteem staat er niet bij vermeld, maar de kans daarop is groot.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter