*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 10
15 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 08 feb 2012, 16:12

Chris Zegers ziet af van Elfstedentocht

van onze redactie
AMSTERDAM -  Chris Zegers heeft besloten toch maar niet mee te doen aan de Elfstedentocht.

Foto: Blauw, Ab

"Ik heb er wel over nagedacht en natuurlijk ook gehoopt dat ik mee mocht doen. Maar ik wil de Vereniging natuurlijk niet in verlegenheid brengen. Ik doe dus niet mee."

Chris is naar eigen zeggen niet helemaal fit genoeg om mee te doen aan de zware tocht. "Twee jaar geleden was ik goed getraind. De opnamen van de film die het verhaal vertelt over de meest barre Elfstedentocht aller tijden, die van 1963, waren nog niet zo lang achter de rug en ik schaatste nog regelmatig. Dit jaar heb ik nog niet eens op het ijs gestaan. Ik ben op zich wel fit want ik voetbal en ben regelmatig in de sportschool. Maar of het verstandig is om meteen aan zo'n zware uitdaging te beginnen, dat betwijfel ik."

Eerder deze week liet de Hel van '63-acteur duidelijk doorschemeren dat hij de Tocht der Tochten maar wat graag wilde rijden. De voorzitter van de Friese Elfstedentocht, die als figurant te zien was in de Hel van '63, zou Chris dispensatie hebben beloofd.

Dat Chris de Tocht wél mag schaatsen in tegenstelling tot Beau van Erven Dorens, is voor Chris ook een reden geweest om het Friese ijs niet op te gaan.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei