De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
W 4
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 

Restaurants


Van nonnenklooster tot 'raw bar'
 

Van nonnenklooster tot 'raw bar'

Het resultaat mag er wezen. Van het schemerige pijpenlarestaurant is weinig over. In plaats daarvan een licht interieur dat doet denken aan de melkbar uit Stanley Kubricks cultfilm A Clockwork Orange. Witte plastic tafels en twee helverlichte bars die dienen als een soort brug naar de achtergelegen loungeruimte. We zijn op een historische plek in Amsterdam: het nieuwe restaurant Bridges onder leiding van boegbeeld Aurélien Poirot.

Wijnclub


Feestwijn
 

Feestwijn

Voor feestwijnen willen we doorgaans wat meer uittrekken dan de 2,80 die we gemiddeld het jaar door besteden aan een fles wijn. Maar het is nog steeds crisis, dus is een beetje matigheid wel zo gepast. Goed, we zouden het een beetje rustig houden. Dat moeten ook de supers hebben gedacht toen ze hun assortiment voor de feestdagen gingen samenstellen. • 5 reacties

Kookboeken & Tools


<i>Het Fishes Kookboek</i>
 

Het Fishes Kookboek

Bart van Olphen trekt ten strijde tegen de overbevissing in de wereld en bezweert alleen maar daar op aarde te vissen waar rekening wordt gehouden met de visstand. "Als we daar niet voor zorgen, is er voor de volgende generatie geen vis meer", waarschuwt hij. Voor zijn eerste boek, boordevol recepten met duurzame vis, heeft de halve wereld rondgereisd. Samen met de Engelsman Tom Kine, die de rechterhand van Jamie Oliver is.
ma 16 nov 2009, 12:24

Goedkoop eten kan gezonder

AMSTERDAM -  De voedingssector moet veelgegeten bewerkte producten gezonder te maken. Onderzoek van de Vrije Universiteit in Amsterdam wijst uit dat de gezonde keuze over het algemeen de duurdere keuze is. Maar ook goedkopere levensmiddelen kunnen veel gezonder gemaakt worden.

Foto: BLOOMBERG

Het Voedingscentrum stelt dat er al positieve ervaringen zijn met het gezonder maken van het brede voedingsassortiment, dus ook het low budget-segment.

Tijdens het symposium Goedkoop eten moet gezonder! dat 17 november inDen Haag wordt gehouden zal de kwestie aan de kaak worden gesteld. Het symposium is bedoeld voor levensmiddelenfabrikanten, winkeliers en cateraars. Er worden ontwikkelingen in het buitenland als voorbeeld gepresenteerd.

Tijdens het symposium wordt ook de Jaarprijs Voedingscentrum 2009 uitgereikt. De jaarprijs gaat naar een nieuw product of initiatief, dat er het beste in slaagt een gezonder eetpatroon te stimuleren.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter