De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
W 4
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 

Restaurants


Van nonnenklooster tot 'raw bar'
 

Van nonnenklooster tot 'raw bar'

Het resultaat mag er wezen. Van het schemerige pijpenlarestaurant is weinig over. In plaats daarvan een licht interieur dat doet denken aan de melkbar uit Stanley Kubricks cultfilm A Clockwork Orange. Witte plastic tafels en twee helverlichte bars die dienen als een soort brug naar de achtergelegen loungeruimte. We zijn op een historische plek in Amsterdam: het nieuwe restaurant Bridges onder leiding van boegbeeld Aurélien Poirot.

Wijnclub


Feestwijn
 

Feestwijn

Voor feestwijnen willen we doorgaans wat meer uittrekken dan de 2,80 die we gemiddeld het jaar door besteden aan een fles wijn. Maar het is nog steeds crisis, dus is een beetje matigheid wel zo gepast. Goed, we zouden het een beetje rustig houden. Dat moeten ook de supers hebben gedacht toen ze hun assortiment voor de feestdagen gingen samenstellen. • 5 reacties

Kookboeken & Tools


<i>Het Fishes Kookboek</i>
 

Het Fishes Kookboek

Bart van Olphen trekt ten strijde tegen de overbevissing in de wereld en bezweert alleen maar daar op aarde te vissen waar rekening wordt gehouden met de visstand. "Als we daar niet voor zorgen, is er voor de volgende generatie geen vis meer", waarschuwt hij. Voor zijn eerste boek, boordevol recepten met duurzame vis, heeft de halve wereld rondgereisd. Samen met de Engelsman Tom Kine, die de rechterhand van Jamie Oliver is.
wo 18 nov 2009, 12:40

Online supermarkt in opkomst

AMSTERDAM -  Online boodschappen doen wordt een steeds grotere trend. NIet alleen scheelt het veel tijd en worden de goederen snel thuisbezorgd, tegenwoordig kun je ook vers en gezond eten bestellen bij de websupermarkt.

Corné Ooms zoekt met zijn online versmarkt 'Bestelvers.nl ' aansluiting bij het nieuwe winkelen. 'Oudere generaties hebben internet erbij gekregen', zei hij. 'De jongeren zijn echter geboren met het web: ze hebben het altijd tot hun beschikking gehad.'

Online winkelen wordt ook alleen maar makkelijker volgens Ooms en daardoor waarschijnlijk alleen maar meer gebruikt in de toekomst. 'Wij hebben één op één contact met de klant, en zijn altijd bereikbaar. We bezorgen snel, en lossen klachten nog dezelfde dag op. Dat is wat de klant wil, en wanneer hij het wil.'

Moet er wel bij gezegd worden, dat het online boodschappen doen niet goedkoop is. Maar gemak heeft natuurlijk een prijs. En tijd is geld.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter