Zoeken
  Zoeken met  
17.8 °C
N3
 
files 28
118 km.
euro95
diesel
1,799
1,453
 
 
Foto: Francis Ware
do 18 okt 2012, 15:53

Gallery 33 opent met Israëlische snijkunst

door onze redactie
Een bulldog-vormige machine die uit allerlei materialen kunstwerken snijdt. Met de expositie Cut it Out opent grafisch vormgever Noma Bar de nieuwe kunstgalerij Gallery 33 in Amsterdam.

Foto: Francis Ware
Foto: Francis Ware

Kunstenaarsinitiatief Gallery 33 is opgezet door creatief innovatiebureau Present Plus, bekend van websites als WeTransfer.com en Nalden.net.

Met Gallery 33 wil Present Plus zijn online wereld tastbaarder maken, door onder andere samen te werken met internationale grafische artiesten. Het thema van de gallerie is dan ook Celebrate Creativity.

Noma Bar

De Israëlische kunstenaar Avinoam Noma Bar bijt met zijn hond-vormige apparaat letterlijk het spits af. Zijn zelfgebouwde snijmachine maakt minimalistische kunstwerken, geïnspireerd door de cultuur van zijn thuisland.

Bezoekers van de Cut It Out expositie kunnen ook zelf materialen uitkiezen om een origineel kunstwerk uit te laten snijden. Kunstenaar Noma Bar is zelf aanwezig op 25 en 26 oktober.

Cut It Out is te bezoeken van 26 oktober tot 14 december. Gallery 33 is gelegen aan de Pazzanistraat 33 te Amsterdam. Meer informatie: www.gallery33.net.

Bekijk hieronder een korte videoimpressie van kunstenaar Noma Bar: