| Filmgegevens | |
| Titel | The Perks Of Being A Wallflower |
| Regisseur | Stephen Chbosky |
| Productiejaar | 2012 |
| Genre | drama |
| Hoofdrolspelers | [Logan Lerman, Emma Watson, Ezra Miller] |
| Rating |
|
Maar als Charlie (Logan Lerman) onder de hoede wordt genomen van twee ouderejaars, de eigenzinnige Patrick (Ezra Miller) en zijn vrolijke stiefzusje Sam (Emma Watson), gaat er een nieuwe wereld voor hem open.
Geïnspireerd door zijn aardige Engelse leraar (Paul Rudd) zet hij de eerste stappen op het schrijverspad.
Wellicht heeft regisseur en scenarist Stephen Chbosky in de verfilming van zijn eigen roman jeugdherinneringen in beeld gebracht. Die zijn levendig genoeg en laten zien hoe jonge mensen elkaar kunnen helpen om trauma's en tegenslagen te verwerken.
Patrick moet zijn liefde voor een rugbyende klasgenoot met een lichamelijk en geestelijk pak slaag bekopen en zowel Charlie als Sam heeft nare ervaringen gehad met handtastelijke familieleden.
Meer gewicht wordt er in de plezierige (tiener-)film gelegd op de vriendschap van de drie sympathieke buitenbeentjes. Logan Lerman is vertederend ernstig en de aantrekkelijke Emma Watson laat weer zien dat er een lang filmleven gloort na Harry Potter .E.K.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer